Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Avrupa Yakası Ev Temizliği

  İstanbul Avrupa Yakasında Temizlik Hizmeti

Mutlubiev olarak İstanbul Avrupa Yakasında kaliteli ve güvenilir temizlik hizmeti sağlıyoruz. İstanbul Avrupa yakasında, verdiği temizlik hizmetine güvenebileceğin, müşteri memnuniyetine değer veren, çalışanları güvenilir bir temizlik şirketi arayışı içindeysen Mutlubiev tam sana göre.

İstanbul Avrupa Yakası Ev Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

Mutlubiev sisteminde alacağın her hizmetin %100 müşteri memnuniyeti politikası bilincinde verildiğini unutma! Bu nedenle sana ve evine istemediğin bir hizmet sunmuyoruz. Klasik ev temizliğinde bir evin günlük ihtiyacı olabilecek hizmetleri tamamlıyoruz. Mutlubiev, ihtiyacın olabilecek farklı hizmetleri ek hizmet olarak fiyatlandırıyor böylece her temizlikte bu hizmetlere ücret ödemek durumunda kalmıyorsun. Evinin büyüklüğü ve aldığın hizmete göre fiyatları şekillendiriyoruz. İnternet sitemiz ya da aplikasyonumuz üzerinden sende hemen sipariş verebilir ve evine uygun paketi seçebilirsin.

İstanbul Avrupa Yakasında Temizlik Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Avrupa yakasında, kaliteli ve güvenilir temizlik hizmeti için tek yapman gereken Mutlubiev internet sitesine birkaç dakikada kaydolmak ve online rezervasyon yöntemi ile ihtiyacına en uygun siparişi oluşturmak.

Avrupa Yakasında Güvenilir Temizlik Şirketi

Mutlubiev ödeme sayfası tüm dünyada en güvenli ödeme sertifikası olarak bilinen online ödeme sertifikasına sahiptir. Ödeme yaptıktan sonra sipariş onayın alınır, hala siparişini iptal etme şansın olur.

Temizlik profesyonellerinin tamamı iş mülakatına tabi tutulur, adli sicil kaydı, ikametgah ve kimlik bilgileri sisteme alınır. Sisteme alınan temizlik personeline Mutlubiev tarafından temizlik konusunda eğitim verilir. Sana da temizlikle uğraşmak yerine Avrupa yakasında sevdiklerinle keyifli vakit geçirmek düşer.

AXA Sigorta güvencesiyle evini sigortalıyoruz. Avrupa yakasında aldığın temizlik hizmeti sonrasında evinde oluşan herhangi bir problemi hizmet tarihinden 72 saat sonraya kadar Mutlubiev’e bildirmen halinde gerekli işlemler yapılacak.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!