Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar’da işini profesyonelce yapan bir temizlik şirketine ihtiyacınız varsa, Mutlubiev platformu tam da aradığınız çözümü sizlere sunuyor. Platforma kayıtlı binlerce Temizlik Profesyoneli'nin yer aldığı Mutlubiev’e bir tık ile ulaşabilir ve istediğiniz gün ve saatte temizlik işini profesyonellere bırakabilirsiniz. Profesyonel temizlik yapan, referanslı ve adli sicil kayıtları kontrol edilmiş personellerin yer aldığı platform sayesinde temizlik artık çok kolay. Hem AXA Sigortagüvencesiyle!

Avcılar’da güvenilir temizliğin adresi: Mutlubiev

Binlerce kayıtlı profesyonel temizlik personelini Mutlubiev’e gelen talep üzerine ev ya da iş yerleriyle buluşmaktadır. Avcılar’da temizlik şirketi arayanlar için yılların tecrübesi ile hizmet veren Mutlubiev sayesinde esnek ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Bunu da tek bir tık ile yapabilirsiniz. 

Avcılar temizlik şirketi ihtiyacınız için profesyonel seçenek

Avcılar Merkez Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi olmak üzere Avcılar’ın tamamında ve hatta İstanbul’un dört bir yanında, ev ve ofis temizliği için Mutlubiev’de profesyonellerle buluşabilirsiniz. Avcılar’ın en iyi temizlik şirketi bir tık uzağınızda olmakla beraber, Mutlubiev platformu sayesinde istediğiniz gün ve saatte bu hizmete ulaşabilirsiniz. Avcılar profesyonel temizlik konusunda bir tık ile ulaşabileceğiniz Mutlubiev’de Standart Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Boş Ev Temizliği ve İnşaat Sonrası Ev Temizliği gibi gibi ihtiyaca yönelik hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Eşyalarınız sigorta güvencesi altına alınır

Mutlubiev platformu, kayıtlı kullanıcılarına düzenli olarak eğitimlerini aldırırken bir yandan da siz değerli müşteriler için sigorta hizmeti sunar. %100 Mutluluk Politikası ile çalışan Mutlubiev, AXA Sigorta ayrıcalığı ile olası bir hasara karşı müşterilerine koruma altına almaktadır. Sicilleri kontrol edilmiş, referanslı ve düzenli eğitimden geçirilen Temizlik Profesyonelleri Mutlubiev platformu aracılığıyla ev veya ofislere temizlik hizmeti sunar. 

Tek tıkla online rezervasyon yaptırarak temizliği profesyonellere bırakın

Avcılar’da temizlik ihtiyacınız bir tık uzağınızda. İhtiyacınız olan hizmete online olarak Mutlubiev platformundan ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü ve işini titizlikle yapan temizlik personelleri sayesinde temizliği dert etmenize gerek yok. Online olarak rezervasyonunuzu istediğiniz gün ve saate yaptırın arkanıza yaslanın. 

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!