AVCILAR EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz
Avcılar Ev Temizliği

Avcılar Ev Temizliği

İstanbul’un en hareketli ilçelerinden biri olan Avcılar, İstanbul Üniversitesi’ne ait kampüsü, iş merkezleri, üretim tesisleri, büyük bölge hastaneleriyle kalabalık içinde oldukça hızlı bir yaşam sunar. Avcılar’da öğrenci, çalışan ya da semt sakinleri için ev temizliği, günlük yaşamın getirdiği bir ihtiyaç halini almıştır. Tüm gün çalışanlar için ev temizliği, ütü, yemek, alışveriş gibi işlerin hafta sonunu işgal etmesi çok sıkıcı olabilir. Avcılar civarında ev temizliği için yardımcı arıyorsanız fiyat, hizmet kalitesi, online hizmet sunması, şikayet ve öneri sistemi, eğitimli personel avantajlarıyla mutlubiev.com’u tercih edebilirsiniz.

Avcılar’da Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları, geleneksel yöntemlerle bulunan temizlikçilerin kendi belirlediği rakamlara göre şekillenir. Ancak bu rakamların maalesef bir standardı yoktur.  Evinizin çok detaylı temizlenmesini istediğinizde de sadece genel bir temizlik yapılmasını istediğinizde de aynı ücreti ödeyebilirsiniz. Benzer şekilde 2 odalı bir ev için ödenen rakamla 3 odalı bir ev için ödenen ev temizliği fiyatı aynı olabilir. Eğer temizlik hizmetini standartları olan, fiyatları haklı kriterlere göre belirlenen kurumsal bir yapıdan almayı tercih ederseniz çok avantajlı bir biçimde temizlik yaptırabilirsiniz.

mutlubiev.com Nasıl Çalışıyor?

mutlubiev.com, online olarak temizlik hizmeti talep edebileceğiniz ve ödemenizi de online olarak yapabileceğiniz bir platformdur. Öncelikle güvenilir, çalışkan, deneyimli ve temizlik yapabilecek fiziksel yeterlilikteki adayları bünyesine dahil edip, eğitimden geçirir. Temizlik nasıl yapılır, ev temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler, temizlikte hijyen kuralları, zaman yönetimi, müşteri odaklılık gibi konularda verilen eğitimler sürekli ve belirli aralıklarla personele verilmeye devam eder. Böylece temizlik personelinin sunduğu hizmetin kalitesi artarken, temizlik işçilerinin kendi işlerine saygı duymaları, önemsemeleri de sağlanır.mutlubiev.com sistemine kaydınızı yaptıktan sonra temizliğin yapılmasını istediğiniz adresi, ad- soyad bilginizi, temizliğin yapılmasını istediğiniz tarih aralığını, beklediğiniz temizlik hizmeti kapsamını (genel temizlik- detaylı temizlik), varsa yapılmasını istediğiniz ek hizmetleri belirterek dakikalar içinde siparişinizi verebilirsiniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz ve burada da kredi kartı bilgilerini girerek güvenli bir biçimde işleminizi sonlandırırsınız. Cep telefonunuza ve mail adresinize siparişinizin detayları anında gönderilir.

Evime Avcılar Yakınlarında Oturan Bir Temizlikçi Mi Gelecek?

mutlubiev.com, sisteme verdiğiniz saatte temizlik personelinin evinize gelmesi için gerekli düzenlemeyi yapar. Bu amaçla da size en yakın personeli görevlendirmeyi önemser.

Bazen En Güzel Hediye Mutlu Bir Ev Ortamıdır

Uzaktaki annenize, yalnız yaşayan babanıza ya da evini temizleyemeyecek kadar yaşlı olan teyzenize ait adres bilgilerini mutlubiev.com’a vererek, onlara şöyle güzel bir ev temizliği hediye edebilirsiniz. Böylece temizlik yaparken kendilerini incitmelerinden endişelenmenize gerek kalmayacağı gibi, temiz, düzenli bir evin keyfini sürmelerini de sağlayabilirsiniz.

Siz de  hemen Avcılar’da Profesyonel ev temizliği hizmetimizden faydalanın.

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.