Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Ataşehir Temizlik Şirketi

Ataşehir’de kaliteli bir temizlik şirketi mi arıyorsunuz?

Ataşehir’de kaliteli hizmet sunan bir temizlik şirketi ihtiyacınız varsa, profesyonellerin yer aldığı Mutlubiev platformunda, yıllardan gelen hizmet tecrübesi ile esnek ve güvenilir bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Online rezervasyon, düzenli eğitim alan güleryüzlü temizlik profesyonellerinin yer aldığı Mutlubiev aracılığı ve AXA Sigorta güvencesi ile Ataşehir’in en iyi temizlik hizmeti bir tık uzağınızda.

Temizliğinizi bize bırakın, size kalan zamanın keyfini çıkarın

Ev ve ofis temizliği konusunda hizmet veren temizlik profesyonelleri ile temizlik ihtiyacı olan evleri buluşturan Mutlubiev, Ataşehir’de Mimar Sinan, Kayışdağı, Esatpaşa, İçerenköy ve Küçükbakkalköy mahalleleri başta olmak üzere tüm merkezlerde profesyonel temizlik hizmeti imkanını sunuyor. Ataşehir temizlik şirketi arıyorsanız, yüksek standartlarda ev ve ofis temizliği hizmeti alabileceğiniz profesyonel temizlik personelleri, Mutlubiev’de sizi bekliyor.

Ataşehir temizlik şirketi: Profesyonel temizlik hizmeti burada

Ataşehir başta olmak üzere, İstanbul’un birçok ilçesinde faaliyet gösteren profesyonel temizlik ekibi, Mutlubiev çatısı altında standart ev temizliği, ofis temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği gibi, ihtiyacınıza dönük olarak farklı çözümler sunuyor. Güler yüzlü ve çözüm odaklı temizlik profesyonelleri ile, talep ettiğiniz zaman içerisinde en iyi hizmeti alabilirsiniz. Yüz yüze görüşüp periyodik olarak eğitimlere tabi tuttuğumuz temizlik profesyonelleri ile güvenilir bir hizmet sunarken, sizin için dertsiz bir temizlik süreci vaat ediyoruz.

Temizlik ihtiyacınız mı var? Online rezervasyon yapın!

İnternet üzerinden online rezervasyon imkanı ile Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar ve Kadıköy gibi ilçelerin tamamında hızlı ve yüksek kalite standartlarında temizlik hizmeti alabilirsiniz. Planınıza uygun bir şekilde istediğiniz saatte ve tarihte kapınızı çalan, Mutlubiev’in yüksek hizmet kalitesi standartlarına sahip temizlik profesyonelleri, ihtiyacınız olan hizmet için anında yanınızda oluyor.

Profesyonel temizlik ekibi ile kaliteli hizmet

Ataşehir temizlik şirketi ihtiyacınızı karşılamak amacı ile, Mutlubiev olarak profesyonel kalitede temizlik hizmeti sunan personelleri bir araya getiriyoruz. Adli sicil kayıtları kontrol edilen, referansları olan profesyonellerin tamamı düzenli eğitimden geçirilmektedir. Hizmet sürecinde takip edilen temizlik profesyonelleri, yüksek hizmet standardında çalışmalar ortaya koyuyor ve sonucunda memnuniyet ortaya çıkıyor. Bu nedenle Mutlubiev, birçok evin ve kurumsal şirketin tercihi.

Evinizde oluşabilecek her türlü zarara karşı AXA Sigorta güvencesi

Aldığınız profesyonel temizlik hizmetinin yanı sıra aynı zamanda temizlik esnasında oluşabilecek her türlü zarara karşı sigorta da sunuyoruz. Mutlubiev ve AXA Sigorta işbirliği ile eviniz, oluşabilecek her türlü zarara karşı 250 bin TL’lik bir güvence altında! 

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!