Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Ataşehir Ofis Temizliği

Ataşehir, İstanbul’un önemli iş merkezleri arasında yer alıyor. Ataşehir ofis temizliği ihtiyacınız için, beş senedir hizmet veren ve binlerce kişinin tercih ettiği bir profesyonel temizlik platformu olan Mutlubiev doğru seçim! Online rezervasyon imkanı sunan Mutlubiev, aynı zamanda temizlik süresince hasar görme riski olan eşyalarınız için sigorta güvencesi de sağlıyor. Güler yüzlü, güvenilir ve tecrübeli Temizlik Profesyonelleri'ne tek bir tıkla ulaşıp hizmet alabileceğiniz Mutlubiev ile, Ataşehir’deki ofisiniz pırıl pırıl, tertemiz olacak.
Ataşehir ofis temizliği konusunda profesyonel çözüm: Mutlubiev
Mutlubiev, 2014’te kurulmuş sisteminde bir araya getirdiği yüzlerce Temizlik Profesyoneli ile, birçok markanın ofis temizliği konusunda çözüm ortağı olmuştur. Mutlubiev ile, Ataşehir’de başta Atatürk, Esatpaşa, Barbaros, İnönü ve İçerenköy olmak üzere tüm semtlerde profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz. Mutlubiev, %100 Mutluluk Politikası ile çalışan bir platform olarak, ofis temizliği konusunda memnuniyetsizlik durumunda 72 saat içerisinde ikinci bir temizlik dahi sunuyor!
Güvenilir ve güler yüzlü temizlik profesyonelleri
Mutlubiev, müşteri odaklı bir yapı olarak platforma dahil olan tüm Temizlik Profesyonelleri'nin adli sicil kayıtlarını kontrol etmektedir. Bunun yanı sıra, düzenli olarak sunulan temizlik eğitimleri ile hizmet kalitesi üst düzeye çıkartılmaktadır. Mutlubiev, ofis temizliği kapsamında tüm geri bildirimleri dikkate alarak, memnuniyetinizi sağlamak için çalışmaktadır.
Online rezervasyon ile ofis temizliği hizmeti alın
İnternetten temizlik rezervasyonu olanağı sunan Mutlubiev’de, kredi kartı ile ödeme yoluyla kolay bir şekilde temizlik hizmeti talep edebilirsiniz. Ana sayfadaki online hizmet talep formunu kullanarak, ofisinizin büyüklüğünü belirleyebilir ve ardından fiyat teklifi alabilirsiniz. Ataşehir ofis temizliği fiyatları için, Mutlubiev’deki formdan hizmet talep etmeniz yeterlidir. Ofis temizliği için, hangi gün ve saatte müsaitseniz, temizlik hizmeti o anda sunulur ve böylelikle, herhangi bir iş aksaklığı yaşamazsınız.
Ofisiniz sigorta güvencesi altında
Mutlubiev, temizlik hizmeti konusunda olası hasarlara karşı sizi koruyor! AXA Sigorta ile yapılan işbirliği sayesinde, ofis temizliği konusunda doğabilecek tüm hasarlar, 250 bin TL’ye kadar sigorta güvencesi altına alınmıştır. Güler yüzlü ve profesyonel temizlik hizmet anlayışının yanı sıra, sigorta avantajı da sunan Mutlubiev ile biz evinizi pırıl pırıl hale getirirken, siz arkanıza yaslanacaksınız.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!