ATAŞEHIR EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Ataşehir Ev Temizliği

 Son 10 yılda gelişen ve şehirleşen Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında güçlü bir iş merkezi ve yaşam alanı olarak dikkat çekiyor. Dünya markalarıyla hizmet veren alışveriş merkezleri, güçlü kurumsal şirketlerin yer aldığı devasa iş merkezleri, genellikle site içinde konumlandırılmış konut yapısıyla Ataşehir, giderek daha fazla insan tarafından tercih ediliyor. Siz de Ataşehir’de yaşıyor ya da iş yeri sahibi olarak ikamet ediyorsanız ve günlük temizlik işleri için temizlik elemanına ihtiyaç duyuyorsanız mutlubiev.com’un online temizlik hizmetiyle tanışın.

Ateşhir’de Temizlikçi Bulmak

 Ataşehir gibi mahalle kültürünün yerini iş odaklı bir şehir yaşamına bıraktığı bölgelerde kolu komşuya sorarak temizlikçi bulmak zordur. Eğer ev temizliği, ofis temizliği, inşaat temizliği, iş yeri temizliği, hastane temizliği, restoran temizliği için temizlik personeli arıyorsanız mutlubiev.com’un size sunacağı online ve güvenilir sistemi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Böylece günlerce hatta bazen aylarca temizlik işçisi aramak zorunda kalmazsınız.

mutlubiev.com’dan Nasıl Temizlikçi Çağırılıyor?

  • Önce mutlubiev.com’a üye olun. Üyelik işlemleri ücretsiz ve çok kolaydır. Bir kaç dakika içinde sisteme üye olabilirsiniz.
  • Almak istediğiniz temizlik hizmetini seçin.
  • Ütü yapılması, fırın temizliği, halı temizliği, duvar silinmesi gibi ayrıca yani ekstra istediğiniz işler varsa belirtin.
  • Siparişinizi onaylayın.
  • Ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirin.
  • Verdiğiniz iletişim adresine gelen onay mailini inceleyin.
  • Temizlik personelinin verdiğiniz tarihte belirttiğiniz adrese gelmesini bekleyin.

Online Temizlik Şirketi

 mutlubiev.com, İstanbul’da hizmet veren temizlik şirketleri ile online olarak temizlik personeli almanızı sağlar. Güvenilir, ve işini olması gerektiği şekilde yapmak konusunda eğitimli personele ulaşmanızı kolay kılan mutlubiev.com, bilgisayarınızın başından dakikalar içinde temizlik hizmeti siparişi vermenizi sağlıyor.

 

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.