Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa

Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.

Ev Temizliği Hizmeti Al

Neden Mutlubiev ?

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Anadolu Yakası Ev Temizliği

İstanbul Anadolu Yakasında Temizlik Hizmeti

İstanbul’da temizlik için güvenilir birini bulmanın zorlu olduğunun farkındayız. Bu nedenle güvenilir, müşteri memnuniyetini garanti altına almak isteyen, oluşabilecek hasarlara karşı evini sigorta altına alan bir şirketle çalışmak senin hayatını kolaylaştıracak. İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren Mutlubiev, Anadolu yakası ev temizliği şirketi arayışı içinde olanlara ayrıcalıklı hizmetini sunmak için 3 adımda kapında! İnternet sitesi ve aplikasyon üzerinden kolayca hizmet siparişi verebilir ve evinin konforunu artırabilirsin.

İstanbul Anadolu Yakasında Günlük Temizlikçi Arıyorum!

Anadolu yakasında, kaliteli ve güvenilir temizlik hizmeti için tek yapman gereken Mutlubiev internet sitesine birkaç dakikada kaydolmak ve online rezervasyon yöntemi ile ihtiyacına en uygun siparişi oluşturmak. Evinin büyüklüğü, almak istediğin temizlik türüne göre Anadolu yakası ev temizliği fiyatları şekilleniyor. Dilersen ütü, cam temizliği, fırın temizliği gibi ek hizmetler alabilirsin. İhtiyacın olmadığı durumda bu hizmetlere ücret ödemezsin.

Anadolu Yakasında Güvenilir Temizlik Hizmeti

Anadolu yakasında temizlik hizmeti alabileceğin Mutlubiev platformu, temizlik profesyonellerinin tamamını iş mülakatına tabi tutar, adli sicil kaydı, ikametgah ve kimlik bilgileri sisteme alınır. Sisteme alınan temizlik personeline Mutlubiev tarafından temizlik konusunda eğitim verilir.

Mutlubiev Avantajları ile Tanış

Mutlubiev, AXA Sigorta güvencesiyle evini sigorta altına alır. Anadolu yakasında aldığın temizlik hizmeti sonrasında evinde oluşan herhangi bir problemi hizmet tarihinden 72 saat sonraya kadar Mutlubiev’e bildirmen halinde gerekli işlemler yapılacak.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mutlubiev, aldığın hizmet sonrasında memnun kalmadığın durumda telafi hizmeti sunuyor. Ücret iadesi, mutlu puan tanımı, hizmet tekrarı gibi telafi hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Yorumlar

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!