Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Zeytinburnu Temizlik Şirketi

Zeytinburnu’nda bir temizlik şirketi arayışındaysanız, Mutlubiev tam da size yönelik bir platform. Profesyonel temizlik çalışanlarının yer aldığı, güvenilir, kaliteli ve içinize sinen bir temizlik hizmeti istiyorsanız Mutlubiev’in web sitesine girmeniz yeterli. Online rezervasyon ve AXA Sigorta güvencesi ile eşyalarınıza temizlik sırasında zarar gelse dahi, sigorta kapsamında zararınız karşılanıyor. Düzenli eğitim alan temizlik çalışanları, profesyonel bir şekilde evinizi temizleyip size teslim ediyor.
Zeytinburnu’nda kurumsal ve bireysel temizlik hizmetinde profesyonel yaklaşım
Ev, ofis temizliği ve mobilya montajı konularında hizmet veren temizlik profesyonellerini bulabileceğiniz Mutlubiev platformu, ev ve ofis temizliği ihtiyacınız için sorunsuz ve kaliteli bir hizmet alabileceğiniz bir adres. Beştelsiz Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Sümer Mahallesi ve Çırpıcı Mahalleleri başta olmak üzere tüm mahallelerde temizlik hizmeti alabilirsiniz. Zeytinburnu’nda bir temizlik şirketi arıyorsanız, Mutlubiev’e bir tıkla ulaşmanız mümkün!
Zeytinburnu temizlik şirketi için doğru adres
Zeytinburnu Temizlik Şirketi ,Zeytinburnu gibi birçok ilçede temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik profesyonellerimiz platforma dahil edilirken titizlikle inceleniyor ve adli sicil kayıtları kontrol ediliyor. Düzenli ve sürekli olarak çeşitli temizlik eğitiminden geçiriliyor. Bu noktada çeşitli referanslar baz alınıyor. Verilen hizmet boyunca da takip edilen temizlik profesyonelleri, ihtiyacınız olan her türlü temizliği sağlamak için bir araya getiriliyor. Ev temizliği, mobilya montajı, ofis temizliği, yarım gün ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası temizlik gibi ihtiyaç duyduğunuz birçok alanda sizlere yardımcı olmak için çalışıyor.
Eşyalarınızın 250 bin TL’lik sigorta güvencesi altında
Güvenilir ve güler yüzlü temizlik personelleri sayesinde Zeytinburnu’nda ev temizliği hizmeti almak artık daha kolay! Profesyonel temizlik hizmeti sırasında oluşan her türlü zararı da kapsayan bir sigorta sağlıyoruz. Mutlubiev ve AXA Sigorta işbirliği ile temizlediğimiz alanlar her türlü hasara ve kayıp eşyalara karşı güvence altına alınıyor. AXA Sigorta ve Mutlubiev sizler için 250 bin TL’lik bir güvence sunuyor.
Online rezervasyon yapın, kredi kartı ile ödeyin
Mutlubiev’de online rezervasyon yaptırdığınız takdirde, Gökalp Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Merkezefendi Mahallesi, Veliefendi Mahallesi gibi mahallelerin tamamında size uygun olan gün ve saatte hızlı, güvenilir ve profesyonel temizlik hizmetini alabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!