Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Üsküdar Ofis Temizliği

Üsküdar’da ofis temizliği hizmeti için, internetten online ofis temizliği rezervasyonu imkanı sunan ve ofis temizliğinde 250 bin TL’ye varan sigorta güvencesi sağlayan Mutlubiev, birçok şirketin tercihi. 2014’ten bu yana, ofis ve ev temizliği konusunda sisteminde barındırdığı yüzlerce temizlik profesyoneli ile yüksek hizmet standartlarında temizlik çalışmaları, internet üzerinden bir tık ile talep edilebiliyor! Periyodik eğitimler alan, alanında deneyimli güler yüzlü temizlik profesyonelleri ile ihtiyacınız olan temizlik hizmetini istediğiniz süre içerisinde alabilirsiniz.
Üsküdar ofis temizliği için, güler yüzlü ve deneyimli temizlik profesyonelleri Mutlubiev’de
Kurumsal temizlik çalışmalarında deneyimli temizlik profesyonelleri, Çengelköy, Bulgurlu, Acıbadem, Altunizade, Çamlıca gibi merkezler başta olmak üzere, ilçenin tamamı için profesyonel düzeyde Üsküdar ofis temizliği hizmeti sunuyor. Mutlubiev sisteminde yer alan tüm temizlik personeli, giriş esnasında adli sicil kaydı kontrol edilmiş, hizmet standardını sağlamak adına belirli periyotlarda eğitimlerden geçen, referanslara sahip profesyonellerden oluşuyor. Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet için, Mutlubiev Üsküdar’daki büro temizlik talepleriniz için en doğru platform.
Online rezervasyon ile ofisinizin temizliğini Mutlubiev’e bırakın
Temizlik hizmetine ihtiyaç duyduğunuz gün ve saatleri, ofisinizin detaylarını ve temizlik hizmetine dair diğer ek detayları Mutlubiev ana sayfası üzerinde girdiğiniz takdirde, Üsküdar ofis temizliği fiyatını anında alabilirsiniz. Mutfak temizliği, zemin temizliği, mobilya temizliği, cam temizliği, tuvalet temizliği gibi tüm temizlik ihtiyaçlarınızı, gerektiğinde temizlik malzemelerini de yanında getiren Mutlubiev profesyonelleri en iyi şekilde sağlıyor. %100 Mutluluk Politikası ile çalışan Mutlubiev, hizmetten memnun kalmadığınız takdirde ofis temizliğinizin tekrar yapılması imkanını da sunuyor. Anketler üzerinden geri bildirimlerinizi alarak, en iyi ofis temizlik hizmetini almanızı sağlıyor.
Temizlik hizmeti boyunca, ofisiniz sigorta güvencesi altında
Mutlubiev platformunun en önemli avantajlarından bir tanesi de, temizlik süresi boyunca sigorta olanağı sunması. AXA Sigorta ile Mutlubiev işbirliği ile, aldığınız ofis temizlik hizmeti boyunca doğabilecek tüm hasarlara karşı 250 bin TL değerinde sigorta güvencesi altındasınız!
Ofisinizin temizliğini, işini güler yüzle ve en iyi şekilde yapan Mutlubiev profesyonellerine bırakmak istiyorsanız, hemen site ana sayfasındaki hizmet talep formunu doldurun ve arkanıza yaslanın. Siz zamanın tadını çıkarırken, Mutlubiev profesyonelleri ofisinizi temizlesin. 

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!