Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Urla Temizlik Şirketi

İzmir Urla’da titiz, güvenilir ve pırıl pırıl temizlik yapan bir temizlik şirketine ihtiyacınız varsa, profesyonellerden oluşan kadrosu ile Mutlubiev platformu ihtiyacınıza yönelik olarak yanınızda yer alıyor. Mutlubiev internet sitesi üzerinden yapacağınız online rezervasyonlar ile, düzenli eğitim alan temizlik profesyonelleri, sizlerle buluşuyor. AXA sigorta güvencesi ile Urla’nın en güvenilir temizlik şirketi artık bir tık uzağınızda!
Urla’da kurumsal ve bireysel temizlik hizmeti mi arıyorsunuz?
Urla başta olmak üzere İzmir’in birçok ilçesini kapsayarak faaliyet gösteren Urla temizlik şirketi çalışanları, Mutlubiev sisteminde; standart ev temizliği, ofis temizliği, mobilya montajı, boş ev temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi birçok temizlik ihtiyacına yönelik hizmetler sunuyor.
Barbaros, Bademler, Atatürk mahalleleri başta olmak üzere Urla’nın birçok mahallesinde ve diğer tüm merkezlerde hizmet vermeye devam ediyor. Dilerseniz, online rezervasyon esnasında ek hizmetler de talep edebilirisiniz. Bunların içerisinde , fırın, buzdolabı, cam temizliği ve ütü de bulunuyor. Ek hizmetler, ayrı bir ücretlendirmeye tabi tutuluyor.
Profesyonel hizmet: Urla temizlik şirketi
Urla temizlik şirketi, profesyonel temizlik elemanlarından oluşan kadrosunu Mutlubiev platformunda bir araya getiriyor. Sisteme dahil edilmeden adli sicil kayıtları ve referansları incelenen temizlik çalışanları, aynı zamanda periyodik olarak yapılan temizlik eğitimlerinden de geçiriliyorlar. Temizlik sırasında oluşan her türlü soruna ise Mutlubiev ekibi anında müdahale ediyor
Online rezervasyon imkanı ile anında hizmet alın
Urla’da online olarak rezervasyon yapacağınız Mutlubiev platformu sizlere daha birçok avantajı da sunuyor. Mutlubiev sitesi ana sayfasında yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurduğunuz takdirde, ihtiyacınıza dönük olan fiyat teklifini anında görebilirsiniz. Bunun için başvuru formunda yer alan, evcil hayvanınız var mı , temizlik sıklığı, düzenli hizmet avantajı istiyor musunuz , gibi sorularla fiyatlandırmayı görebilirsiniz. Ek hizmetlerden istediğiniz herhangi birini seçmeniz durumunda fiyatlandırma değişecektir.
Eşyalarınız AXA Sigorta güvencesi altında
Mutlubiev, internet sitesi üzerinden almış olduğunuz temizlik hizmetinin yanında her türlü zarara karşı 250 bin TL’lik teminat güvencesi de sunuyor. Yaşanması olası problemlere anında müdahale eden ekibimiz, 7/24 hizmet veren iletişim hattına ulaşmanız halinde zararınızı karşılıyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!