Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Ümraniye Ofis Temizliği

Ümraniye ofis temizliği konusunda profesyonel bir hizmet arıyorsanız, bugüne kadar onlarca markanın kurumsal temizlik konusundaki çözüm ortağı olmuş olan Mutlubiev platformu ile tanışmanızın zamanı geldi demektir! Ümraniye ofis temizliği alanında yılların deneyimine sahip Mutlubiev temizlik personelleri, üst düzey temizlik sunuyor. Online ofis temizliği rezervasyonu imkanının yanı sıra, AXA Sigorta işbirliği ile temizlik esnasında oluşabilecek her türlü hasara karşı güvence altındasınız.
Ümraniye ofis temizliği konusunda üst düzey hizmet anlayışı
Verimli bir çalışma ve iş ortamı için, temiz ofisler oldukça önemli. Ofisinizin genel temizliğinin sağlandığı, çöplerin tamamen toplanarak, yeni poşetler ile değiştirildiği, bulaşıkların toplanarak yıkandığı ve zemin temizliğinin profesyonel bir şekilde sağlandığı büro temizliği hizmetinde, Mutlubiev senelerce yıllık tecrübe ve onlarca kurumsal referansa sahip bir platform. Ümraniye’de, başta Tepeüstü olmak üzere Atakent, Tantavi, Yamanevler ve Kazım Karabekir olmak üzere tüm merkezlerde, tüm mahallelerde üst düzey temizlik hizmeti alma şansına sahipsiniz.
Güler yüzlü, profesyonel ve düzenli eğitim alan profesyonellerden hizmet alın
Mutlubiev, bünyesinde barındırdığı tüm temizlik profesyonellerine düzenli olarak eğitimler veriyor. Adli sicil kayıtları kontrol edilen personeller, hizmet kalitesinin yüksek olması amacı ile tüm geri bildirimleri dikkate alıyor. Ümraniye ofis temizliği konusunda, dilerseniz temizlik malzemelerini de yanında getiren profesyoneller, çalışma takviminizin aksamasına neden olmadan, belirttiğiniz süre zarfı içerisinde temizlik hizmetini tamamlıyor.
İnternetten online ofis temizliği rezervasyonu yapın, zaman kaybetmeyin!
Ofis temizliğini, Mutlubiev sisteminde hizmet veren profesyonel temizlik personellerinden almanızın en büyük avantajlarından birisi, online rezervasyon ile istediğiniz gün ve saatte bu hizmeti alma olanağınız. Anasayfa üzerinden, hizmet formunu doldurarak Ümraniye ofis temizliği talebiniz ile ilgili detayları girdiğiniz takdirde, kısa süre içinde teklif alacak ve ofis temizliğinizin sağlandığını göreceksiniz. Ümraniye ofis temizliği fiyatı almak için yapmanız gereken, ofisteki oda sayısı, kat sayısı, temizlik kapsamı ve eklemek istediğiniz diğer notları formda belirtmeniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ofis temizliği için birkaç dakika içinde rezervasyon sağlayabilirsiniz.
Ofisiniz temizlik süresince sigorta güvencesi altında
Mutlubiev ile AXA Sigorta arasındaki işbirliği sayesinde, temizlik süresince ofisinizdeki tüm eşyalar, tüm ofis mobilyalarınız 250 bin TL’lik sigorta güvencesinde. Güler yüzlü Mutlubiev profesyonelleri ofisinizin temizliğini sağlarken, size de güven içerisinde arkanıza yaslanmak kalacak!

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!