Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Tuzla Temizlik Şirketi

Tuzla’da güvenilir ve de kaliteli bir hizmet sunan temizlik şirketi ihtiyacınız varsa, profesyonel temizlik kadrosunun yer aldığı Mutlubiev platformunda ,yüksek kalite standartlarında temizlik hizmeti alabilirsiniz. Sitede yer alan online rezervasyon sistemi, düzenli eğitim alan temizlik profesyonelleri ve AXA Sigorta güvencesi ile Tuzla’nın en güvenilir temizlik şirketi artık yanınızda!
Temizliği biz yapalım siz vaktinizin tadını çıkarın
Genel olarak ev temizliği, boş ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi alanlarda temizlik ihtiyacınıza dönük olarak verilen hizmetler, temizlik profesyonelleri tarafından karşılanıyor. Tuzla’nın en güvenilir ve temiz , temizlik şirketi olan Tuzla temizlik şirketi, elemanlarını düzenli bir eğitimden geçirdikten sonra işe başlatıyor. Mutlubiev platformunda toplanan temizlik profesyonelleri sizlere kaliteli bir temizlik hizmeti sunmak için bir arada. Online rezervasyon sistemi ve oluşan her türlü kazaya karşı AXA Sigorta güvencesi ile Mutlubiev platformu rakiplerine göre bir adım öne çıkıyor.
Tuzla temizlik şirketi: Güler yüzlü profesyonellerden hizmet alın
Mutlubiev platformu üzerinden online olarak ulaşabileceğiniz Tuzla Temizlik şirketi, her çeşit temizliğinizi yapmak için sizleri bekliyor. İşe alım sürecinin öncesinde yüz yüze yapılan titiz görüşmeler sonrasında işe alınan personellerin , sonrasında adli sicil kayıtları kontrol ediliyor. Yasal bir zorunluluk olarak uygulanan bu işlemden sonra, referanslar tek tek kontrol ediliyor. İşe alım sürecinin ardından temizlik personelleri düzenli olarak yapılan eğitimlere tabi tutuluyor. Bu eğitimlerin ardından uzmanlaşan personeller; ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat sonrası oluşan kaba temizliği, mobilya montaji gibi konularda destek sunuyor. İsteğe bağlı olarak oluşturacağınız ek hizmetlerle de; ütü, cam , fırın, balkon, buzdolabı temizliği gibi diğer temizliklerde de yardım alabilirsiniz.
Mutlubiev’den hizmet alırken AXA Sigortası güvencesi altındasınız
Mutlubiev web sitesi üzerinden aldığın online hizmet ile birlikte, Mutlubiev ve AXA Sigorta işbirliğiyle 250 bin TL’lik maddi hasar teminatı da size sunuluyor. Doğacak her türlü olası hasarı göz önünde bulundurarak eşyalarınızın önceden sigortası yapılıyor.
Kolayca hizmet alın: Online rezervasyon sistemi
Tuzla’da temizlik ihtiyacınıza dönük olarak sağlanan bu hizmete Mutlubiev platformu üzerinden online olarak ulaşabilirsiniz. Mutlubiev sitesi ana sayfası başvuru formlarında yer alan çeşitli sorulara cevap verdiğiniz zaman , temizlik ihtiyacınız daha da net bir şekilde belirlenmiş oluyor. Evde küçük bir dostunuzun olup olmadığı, temizlik sıklığı, düzenli temizlik isteyip istemediğiniz ve temizlik malzemelerinize ihtiyaç duyup duymadığınız bu sorularla belirleniyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!