Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Torbalı Temizlik Şirketi

Mutlubiev platformu, Torbalı’da bir temizlik şirketi arayanların imdadına yetişiyor. Profesyonel kalitede ev temizliği, mobilya montajı gibi konularda hizmet veren Mutlubiev’e tek tıkla ulaşabilirsiniz. Mutlubiev, evinizi pırıl pırıl yapıp size geri teslim ediyor.
Biz evinizi temizlerken, siz zamanın tadını çıkarın
Mutlubiev internet sitesinden ulaşabileceğiniz online sistem ile, temizliğinizi biz yapıyor, o temizlik sürecini de size bırakıyoruz. Standart ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, yarım gün ev temizliği, tüm bu temizlik hizmetlerine ek olarak fırın, dolap, cam, balkon temizliği, ütü gibi diğer ev işlerini de isteğe bağlı olarak alabilirsiniz.
Tire temizlik şirketi profesyonel temizlik kadrosu ile sizi bekliyor
Tire temizlik şirketi, profesyonel temizlik kadrosu ile Tire’de sizleri bekliyor. İşe alım sürecinde titizlikle incelenen temizlik profesyonelleri, düzenli eğitimlerden geçirildikten sonra, Ev Temizliği, Ofis Temizliği ve Mobilya Montajı gibi konularda uzmanlaşıyorlar. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için de temizlik esnasında takip sürecinde tutuluyor, yüzde yüz mutluluk hattında içinize sinmeyen temizliklerin telafisini yapıyoruz.
Tek yapmanız gereken şey online rezervasyon
Mutlubiev web sitesinde ana sayfa bölümünden ulaşabileceğiniz online rezervasyon başvuru formları ile, ihtiyacınız olan temizlik hizmeti ya da mobilya montajı gibi konularda destek alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, başvuru formunda yer alan bilgileri eksiksiz doldurmak. Bu bilgiler arasında, size uygun olarak seçeceğiniz gün ve saatte gelen temizlik profesyonellerinin görmesini istediği notlar bırakabilir, temizlik malzemelerini yanında getirip getirmeyeceğini belirleyebilirsiniz. Bir sonraki temizlik için aynı temizlik profesyonelini çağırabilirsiniz.
Alanında uzman temizlik profesyonelleri
Mutlubiev sisteminde bir araya getirilen profesyonel temizlik profesyonellerinin işe alım süreci titizlikle inceleniyor. Bire bir yapılan yüz yüze görüşmelerden sonra, işe alınacak elemanların adli sicil kayıtları, yasal bir gereklilik olarak inceleniyor. Bu noktada referansları da baz alınan profesyoneller zorlu bir süreçten geçirildikten sonra sizlerle buluşuyor. Düzenli takip sistemi, periyodik olarak yapılan eğitimlerle, profesyoneller alanında uzman bir hale getiriliyorlar.
Doğacak tüm hasarlara karşı sigorta güvencesi
Mutlubiev üzerinden online olarak aldığınız temizlik hizmetinin yanında doğacak tüm hasarlara karşı sigorta yanıbaşınızda. Temizlik esnasında evinizde ve ofisinizde oluşabilecek tüm hasarları Mutlubiev önceden düşündü ve sizler için tedbir aldı. Buna göre, tüm temizliklerde 250 bin TL’ye kadar olan hasar, AXA Sigorta güvencesi altında.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!