Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Tire Temizlik Şirketi

İzmir Tire’de güvenilir, hızlı, titiz ve kaliteli bir temizlik şirketine ihtiyaç duyuyorsanız, profesyonel temizlik elemanlarının yer aldığı Mutlubiev platformunda, üst düzey standartlarda temizlik hizmeti alabilirsiniz. Mutlubiev’in ana sayfasında yer alan başvuru formu ile, online rezervasyon sistemi ve AXA Sigorta güvencesi ile Tire’nin en güvenilir temizlik şirketi artık yanınızda!
Temizlik bize, zaman size kalsın
Ev ve ofis temizliği, mobilya montajı gibi konularda ihtiyaçlara dönük olarak, temizliğe ihtiyacı olan evleri, güler yüzlü ve titiz temizlik profesyonelleri ile buluşturan Mutlubiev platformu Tire’de 4 Eylül, Adnan Menderes, Akkoyunlu, Alacalı ve Akyurt mahalleleri başta olmak üzere diğer tüm mahallelerde de temizlik hizmetini sunmaya devam ediyor. Tire’de temizlik şirketi ihtiyacınıza uygun olarak Mutlubiev platformunda sizi profesyonel temizlik elemanları bekliyor.
Tire temizlik şirketi: Güler yüzlü ve kaliteli temizlik
Tire temizlik şirketinde tamamı alanında uzmanlaşan temizlik profesyonelleri, bire bir yapılan görüşmelerden sonra titizlikle incelenip sürece dahil ediliyorlar. Yasal gereklilik ve zorunluluğun bir sonucu olarak adli sicil kayıtları özenle inceleniyor. Bu noktada referanslar da baz alınıyor. Profesyonellikten taviz vermeyen Mutlubiev platformu, düzenli ve sürekli yapılan temizlik eğitimine de profesyonelleri dahil ediyor. Ev ya da ofiste oluşan temizlik hasarlarına da mutluluk hattı vasıtasıyla müdahale ediyorlar.
Temizliğe mi ihtiyacınız var? Online rezervasyon yapın
Tire’de Mutlubiev web sitesinden yapacağınız online rezervasyon fırsatı ile, Duatepe, Çukurköy, Dumlupınar, Ertuğrul, Fatih, Çayırlı,Cumhuriyet mahallelerinde online olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Mutlubiev web sitesine girip ana sayfada yer alan başvuru formlarını doldurmanız yeterli. Formlarda yer alan çeşitli sorulara vereceğiniz cevaplar ile, temizlik ihtiyaçlarınız net bir şekilde ortaya çıkıyor. Temizlik personeline not bırakacağınız gibi, aynı zamanda düzenli temizlik alırsanız, bir sonraki temizlik de memnun kaldığınız temizlik profesyonelini tekrar görebilirsiniz. Evcil hayvanınızın olup olmadığı, ek hizmet isteyip istemediğiniz, temizlik sırasında evde olup olmayacağınız başvuru esnasında size yöneltilen sorular arasında.
Eviniz oluşabilecek her türlü hasara karşı sigorta
Temizlik hizmeti alırken yanı sıra, Mutlubiev ortaya çıkabilecek tüm hasarları da, sigortası kapsamında güvencesi altına alıyor. Bunun için ise 250 bin TL’lik bir maddi hasar güvencesi de sunuluyor. Bu şekilde evinizi gönül rahatlığı ile teslim edebiliyorsunuz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!