Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Güncel temizlik şirketi fiyatları

Ev ya da ofis için, bir temizlik hizmetinden hizmet almayı düşünen herkesin aklındaki sorulardan bir tanesi, temizlik şirketi fiyatlarıdır. Temizlik şirketi ev temizliği fiyatları, birçok konuya göre değişkenlik gösteriyor. İstanbul, Bursa, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde temizlik şirketlerinin verdiği teklifler için kapsamına, süresine göre değişebilmektedir.
Temizlik şirketi fiyatları nasıl alınır?
Temizlik konusunda profesyonel bir hizmet almak isteyenler, doğrudan temizlik profesyoneleri ile iletişime geçmek için iyi bir platformu kolay kolay bulamayabilmekteler. Bu anlamda temizlik şirketlerinden fiyat alma gibi sancılı süreçleri aradan çıkartan bir platform olan Mutlubiev, temizlik profesyonelleri ile sizi buluşturan bir yapı sunuyor.
Profesyonel temizlik hizmeti almanın en hızlı ve en güvenilir yolu
Ev temizliği ve mobilya montajı konusunda, senelerce deneyim elde etmiş profesyoneller, Mutlubiev’de bireysel ihtiyaçlara dönük ev temizliği, kurumsal ihtiyaçlarınıza dönük ofis temizliği gibi hizmetleri sunuyorlar. Fiyat olarak ise, alabileceğiniz profesyonel temizlik hizmeti için en uygun seçenekleri Mutlubiev’de bulabilirsiniz. 1+0, 1+1 gibi küçük evlerin temizliğinden, 4+1 ve daha büyük, dubleks, tripleks villa temizliğine kadar uzanan hizmetlerin fiyatlandırmaları ise gayet bütçe dostu.

Ev temizliğinde fiyatlar hangi aralıkta?
Online rezervasyon ile internetten ev temizliği için hizmet talebi göndermenize olanak tanıyan Mutlubiev’de, ortalama minimum ev temizliği fiyatları şu şekilde:

● 1+0 ev temizliği fiyatları 121 TL
● 1+1 ev temizliği fiyatları 135 TL
● 2+1 ev temizliği fiyatları 153 TL
● 3+1 ev temizliği fiyatları 180 TL
● 4+1 ev temizliği fiyatları 207 TL’den başlayan fiyatlar ile sunulmaktadır.
Mutlubiev’de, hangi ekstra temizlik hizmetlerini alabilirsiniz?
Yukarıda gördüğünüz fiyatlandırma tablosunun yanı sıra, Mutlubiev platformunda yer alan temizlik personelleri, dilediğiniz takdirde buzdolabı temizliği, iç cam temizliği ve fırın temizliği gibi daha spesifik temizlik çalışmalarını da sağlıyor. Tek yapmanız gereken, Mutlubiev’de evinizin büyüklüğünü, temizlik hizmeti almak istediğiniz tarihi ve diğer detayları girip online sipariş oluşturmanız.
AXA Sigorta işbirliği ile eviniz güvence altında!
Tamamı periyodik eğitimlerden geçirilen ve platforma dahil edilmeden önce adli sicil kayıtları kontrol edilen Mutlubiev profesyonelleri, size güleryüzlü ve profesyonel bir hizmet sunuyor. Bu profesyonel hizmetin dışında, Mutlubiev ile AXA Sigorta iş birliği ile eviniz için, temizlik sürecinde 250 bin TL’lik sigorta da sağlanıyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!