Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Sultangazi Temizlik Şirketi

Sultangazi’de profesyonel bir temizlik şirketi arıyorsanız, Mutlubiev platformu tam da sizlere yönelik geliştirilmiş bir platform. Güler yüzlü ve samimi temizlik profesyonelinden, titiz ve içinize sinecek olan bir temizlik alıyorsunuz. Yüzde yüz mutluluk garantisi ile mutluluk hattına ulaştığınız ve olumsuz geri bildiriminizi verdiğiniz takdirde bu temizlik hizmetinin telafisini alabiliyorsunuz. Düzenli eğitim alan temizlik profesyonelleri, evinizi temizleyip gönül rahatlığıyla sizlere teslim ediyor.
Sultangazi’de kurumsal ve bireysel temizlik hizmeti
Mutlubiev platformunda ev ve ofis temizliği, mobilya montajı gibi ihtiyaçlarınıza dönük olarak verilen hizmetler sayesinde ev ve ofis temizliğiniz ve mobilya montajınız sorunsuz ve kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. 50. Yıl, Cumhuriyet, Gazi Malkoçoğlu gibi mahalleler başta olmak üzere diğer birçok mahallede temizlik hizmetini almanız mümkün. Sultangazi’de temizlik şirketi ihtiyacınız varsa, Mutlubiev’e bir tıkla ulaşmanız mümkün.
Sultangazi temizlik şirketi arayışınız için doğru adres Mutlubiev
Mutlubiev, Sultangazi gibi birçok ilçede temizlik hizmetini sunmaktadır. Alanında uzman olarak yetiştirilen temizlik elemanları, sisteme dahil edilirken ilk olarak yüz yüze görüşme sağlanıyor. İlk aşamayı geçen temizlik personellerinin, daha sonra yasal bir gerekten ötürü, adli sicil kayıtları kontrol ediliyor. Referansları ile görüşme sağlanıyor. Bu noktada, temizlik profesyonelleri periyodik ve sürekli eğitimlerden geçiriliyor. Tüm temizlik süreci esnasında takip edilen temizlik profesyonelleri, ev , ofis temizliği ve mobilya montajı gibi konularda bir araya getiriliyor. Boş ev temizliği, yarım gün ev temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi çeşitli temizlik konularında sizlere yardımcı oluyor.
Eşyalarınıza sigorta güvencesi ile içiniz rahat edecek
Titiz ve işini iyi yapan temizlik profesyonelleri sayesinde Sultangazi’de ev temizliği, ofis temizliği ve mobilya montajı almak çok kolay! Temizlik ve montaj sırasında oluşan her türlü zararı da kapsayan bir sigorta sunan Mutlubiev, bunun için AXA Sigorta ile işbirliğine gidiyor. Oluşacak olan her türlü zarar için 250 bin TL’lik bir maddi hasar teminatı sunuyor.
Online rezervasyon ile anında temizlik talebi gönderin
İnternet sayfasına girip ana sayfada yer alan başvuru formunu tıkladığınız takdirde rezervasyonu yapmaya başlamış oluyorsunuz. Sizlerin ihtiyacını daha iyi anlamak için , sizlere rezervasyon sırasında çeşitli sorular soruyorlar. Temizlik malzemeleri getirilsin mi, evcil hayvanın var mı, evin büyüklüğü nedir gibi sorular sayesinde ihtiyacınız tam olarak belirleniyor. Online rezervasyon sayesinde Esentepe, Habibler, Sultançiftliği ve Yunus Emre gibi birçok mahallede hızlı ve güvenilir profesyonel temizlik hizmetini alabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!