Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Detaylı su deposu temizliği

Temizlik yaparken, bilinmesi gereken ilk ve en önemli şey, insan sağlığını korumaktır. Su depoları da, uzun bir süre temizlenmediğinde belirli mikropları ve mikroorganizmaları barındırabilen, dolayısı ile insan sağlığı için riskli yapılara dönüşebilir. Profesyonel su deposu temizliği yapan personellerin yer aldığı Mutlubiev, en kaliteli su deposu temizliği hizmetini sunuyor.
Su Deposu Temizliği Hangi Aralıklarla Yaptırılmalıdır?
Su deposu temizlik ve dezenfekte süreci konusunda, zorunlu temizlik aralıkları bakanlık tarafından belirlenmiştir. Su kesintisi olduğu dönemde 3 ay, kesinti olmadığı dönemde ise en fazla 6 ayda bir temizlik yapılmalıdır. Bakanlık yönergesine uygun bir şekilde, profesyonel bir dezenfekte çalışması için, deneyimli temizlik personelleri ile çalışabilirsiniz. Mutlubiev, alanında uzman birçok temizlik profesyonelinin buluştuğu, birçok bireysel ve kurumsal temizlik ihtiyacının karşılandığı özel bir hizmet platformu. Su deposu temizliği ihtiyaçlarınız için, Mutlubiev sisteminden ulaşabileceğiniz temizlik profesyonelleri gerekli çalışmaları, bakanlık yönergelerine uygun şekilde sağlamaktadır.
Profesyonel Su Deposu Temizliği Hizmeti Nasıl Yapılır?
Mutlubiev sisteminde hizmet veren temizlik profesyonelleri ile çalışarak, uygun fiyatlı su deposu temizlik hizmeti alma şansına sahipsiniz. Anasayfadaki hizmet oluştur kısmı üzerinden, ihtiyacınız olan temizlik hizmetinin detaylarını paylaşmanız yeterlidir. Kişisel sağlık açısından son derece önemli olan su depoları, çeşitli ilaçlar kullanılarak dezenfekte edilmektedir. Tüm deponun yıkandığı ve durulandığı bu temizlik sürecinde, depo dibinde biriken ve bakteriler ile diğer zararlı mikroorganizmaların yerleştiği balçıklar, tortular ve diğer kirler tahliye edilmektedir.
Alanında Uzman, Müşteri Memnuniyetine Önem Veren Güleryüzlü Personel
Su deposu temizliği alanında daha önce birçok kuruma hizmet vermiş temizlik profesyonelleri, sundukları hızlı ve güleryüzlü hizmet ile ihtiyacınız olan temizliği en kısa süre içerisinde tamamlamak için Mutlubiev’de sizi bekliyor. Mutlubiev platformu altında hizmet veren tüm temizlik personeli, periyodik olarak eğitimlerden geçirilmektedir ve hizmet kalitesinin takibi sağlanmaktadır. Su deposu temizliği ve ofis temizliği, ev temizliği gibi ihtiyacınız olan diğer tüm hizmetler için hizmet formunu doldurabilirsiniz.
Sigorta Güvencesi İle Temizlik Hizmeti
Mutlubiev aracılığı ile alacağınız temizlik hizmetinin en büyük avantajlarından bir tanesi, AXA Sigorta işbirliği ile sunulan 250 bin TL’ye varan sigorta. Oluşabilecek her türlü hasara karşın sigorta güvencesi ile, üst düzeyde ve uygun fiyatlı bir temizlik hizmeti alırken, aynı zamanda sigorta avantajı ile rahat bir şekilde arkanıza yaslanabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!