Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Seferihisar Temizlik Şirketi

Seferihisar’da kaliteli ve yüksek standartlara sahip bir temizlik şirketine ihtiyaç duyuyorsanız, Mutlubiev platformu altında temizlik profesyonelleri , temizlik ihtiyacınızı karşılıyor. Seferihisar temizlik şirketi Multubiev sitesi üzerinden online olarak yapacağınız rezervasyonlarla sizlerin hizmetinde. Başvuru formunda yer alan bilgileri doğru ve eksizsiz doldurduğunuz takdirde, Mutlubiev temizlik personelleri istediğiniz saat ve günde kapınızı çalıyor. Temizliğiniz yapılırken, eviniz ya da ofisiniz AXA Sigorta ile her türlü hasara karşı koruma altına alınıyor.
Temizliği bize bırak, zaman sana kalsın!
Ofis temizliği, boş ev temizliği, genel ev temizliği gibi konularda hizmet veren Mutlubiev, Seferihisar’da Atatürk, Bengiler, Beyler ve Cumhuriyet mahalleleri gibi diğer tüm mahallelerde, profesyonel temizlik kadrosu ile, hizmet vermektedir. Seferihisar’da bir temizlik şirketi arıyorsanız, içinize sinen, anne eli değmiş gibi bir temizlik de istiyorsanız Mutlubiev platformunda, temizlik kadrosu sizleri bekliyor.
Seferihisar temizlik şirketi: Profesyonel temizlik kadrosu burada
Seferihisar Temizlik şirketi, Mutlubiev platformunda sizlere ihtiyacınıza dönük olarak çeşitli temizlik hizmetleri de sunuyor. Mutlubiev’de bir araya gelen profesyonel temizlik kadrosu, yasal zorunluluğun da bir gereği olarak, çeşitli adli kontrollerden geçiriliyor. Adli sicil kayıtları ve referansları titizlikle incelenen, yüz yüze yapılan görüşmelerden sonra işe alınan temizlik personelleri, periyodik ve dönemsel olarak yapılan çeşitli eğitimlerden geçiriliyor. Temizlik esnasında oluşan sorunları Mutlubiev’ e 7/24 bildirdiğiniz takdirde, profesyonellerin maaşından herhangi bir kesinti olmadan hasarınız en kısa süre içerisinde karşılanıyor.
Online Rezervasyon ile seçeceğiniz gün ve saatte temizlik imkanı
Online olarak doldurabileceğiniz formla, Sığacık, Tepecik, Payamlı gibi mahallelerde ve diğer tüm merkezlerde, güler yüzlü temizlik ekibiyle birlikte, istediğiniz saati ve günü seçerek temizlik hizmeti alabilirsiniz. Evinizin büyüklüğüne göre, temizletmek istediğiniz alanlara göre, değişen bir fiyat listesi mevcut. Talep oluştururken bunu da görebiliyor, düzenli temizlik istiyorum seçeneği ile de daha sonraki temizlikleriniz için indirim sağlamış oluyorsunuz. Bu özelliği sayesinde Mutlubiev yüzde yüz temizlik ve mutluluk garantisi veriyor.
Her türlü hasara karşı sigorta güvencesi
Aldığınız temizlik hizmeti esnasında oluşan hasarları 7/24 Mutlubiev’e bildirebilirsiniz. Yüzde yüz mutluluk garantisi veren Seferihisar temizlik şirketi, hizmetten memnun kalmazsanız eğer, bu hizmetin telafisini vermeyi vaat ediyor. Doğabilecek her türlü hasara karşı da 250 bin TL’lik bir maddi hasar güvencesini de sizlere AXA Sigorta sağlıyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!