Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Sancaktepe Temizlik Şirketi

Sancaktepe’de yüksek standartlarda ve güvenilir bir temizlik şirketine ihtiyacınız varsa, Sancaktepe temizlik şirketi tam da sizin temizlik ihtiyacınıza cevap veriyor. Mutlubiev sisteminde profesyonel temizlik kadrosunun yer aldığı, yılların tecrübesinden gelen hizmeti, Sancaktepe temizlik şirketinde bulabilirsiniz. Online rezervasyon ve AXA sigorta güvencesi ile Sancaktepe’nin en iyi temizlik hizmeti artık çok yakınınızda!
Temizliği güler yüzlü profesyonellere bırakın
Sancaktepe’de yüksek standartlarda titiz ve temiz hizmet veren Mutlubiev platformu; mobilya montajı, ofis temizliği, ev temizliği, isteğe bağlı olarak verilen ek hizmetlerde yer alan fırın, balkon, cam, buzdolabı temizliği, ütü gibi birçok ihtiyacı karşılayarak şekilde temizlik hizmeti sunuyor. Mutfak, banyo, yatak odası ve salonunuzu güvenle temizliyor. Safa, Veysel Karani, Yenidoğan mahallelerinde ve diğer tüm merkezlerde yüzde yüz mutluluk garantisi veren temizlik hizmeti sunuyor. Sancaktepe’de temizlik şirketi arıyorsanız, yüksek standartlara da sahipseniz, Mutlubiev’de temizlik profesyonelleri sizleri bekliyor.
Profesyonel Sancaktepe temizlik şirketi
Sancaktepe temizlik şirketi İstanbul’un başta Sancaktepe olmak üzere tüm semtlerinde hizmet veriyor. Akpınar, Atatürk, Eyüp Sultan, Mevlana, Yunus Emre gibi mahallelerde profesyonel temizlik elemanları hizmetinizde. Evinizin ihtiyaçları için güvenilir personel kadrosunu Mutlubiev platformunu kullanarak bulabilirsiniz. Temizlik personeline isterseniz notlar da bırakabileceğiniz gibi, memnun kaldığınız temizlik personelini bir sonraki temizlik için çağırabilirsiniz. Alanında uzman olan temizlik personelleri, yasal bir zorunluluk olarak adli sicil kontrollerinden geçiriliyor. Bu noktada referansları da baz alınan personelleri zorlu bir işe alım süreci bekliyor. Sisteme dahil edildikten sonra personeller düzenli eğitimlerden geçiriliyor ve sizleri memnun etmek için çalışıyor.
Online rezervasyon sistemi ile temizlik bir tık uzağınızda
Mutlubiev platformundan alacağınız temizlik hizmetini, evinizden tek bir tıkla verebilirsiniz. Online rezervasyon sistemi ile size uygun olan gün ve saatte temizlik hizmetine ulaşabilirsiniz. Mutlubiev sitesi ana sayfası üzerinden dolduracağınız online başvuru formları ile Sancaktepe’de ev ve ofis temizliği konusunda anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı, titiz, alanında uzman olan profesyonellerden alacağınız temizlik hizmeti ile, gönül rahatlığı ile evinizi Sancaktepe temizlik şirketine teslim edebilirsiniz.
AXA Sigorta ile olası tüm hasarlara karşı güvence
Mutlubiev platformu üzerinden temizlik hizmeti aldığınız zaman, eşyalarınıza, evinize ya da ofisinize zarar gelmesi durumunda, her türlü zarara karşı sizi koruyan bir sigorta sistemi var: AXA Sigorta. Mutlubiev ile işbirliği içine giren AXA Sigorta evinizde olası tüm hasarları 250 bin TL’lik bir teminatla koruma altına alıyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!