Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Pendik Temizlik Şirketi

İstanbul Pendik’te üst düzey kalite standartlarına sahip olan temizlik şirketine ihtiyacınız varsa Mutlubiev platformu, profesyonel temizlik kadrosu ile sizleri bekliyor. Pendik temizlik şirketi Mutlubiev web sitesi üzerinden online olarak yapılan rezervasyonlarla temizlik ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. Ana sayfada yer alan başvuru formunu eksiksiz ve tam doldurduğunuz zaman, Mutlubiev profesyonelleri istediğiniz gün ve saatte kapınızı çalıyor. Temizliğiniz yapılırken aynı zamanda eviniz ya da ofisiniz AXA Sigorta ile de her türlü hasara karşı koruma altına alınıyor.
Temizliği bize bırakın zaman size kalsın
Genel olarak yapılan ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat sonrası temizlik , mobilya montajı gibi konularda ve isteğe bağlı olarak verilen ek hizmetlerle Mutlubiev platformu, Pendik’te Kurtköy, Kaynarca, Güzelyalı mahallelerinde profesyonel temizlik kadrosu ile hizmet vermektedir. Pendik’te bir temizlik şirketi arıyorsanız, içinize sinen, profesyonel bir temizlik de istiyorsanız, Mutlubiev platformunda uzman temizlik profesyonelleri sizleri bekliyor.
Pendik temizlik şirketi: Profesyonel ve kaliteli temizlik
Mutlubiev sisteminde profesyoneller bir araya getiriliyor. Pendik temizlik şirketinde düzenli ve periyodik olarak eğitimden geçen profesyoneller, işe alım sürecinde de titizlikle inceleniyor. Yasal gerekliliğin bir sonucu olarak adli sicil kayıtları ve referansları kontrol ediliyor. Temizlik hizmeti esnasında yaşanabilecek her türlü sorunu bildirmeniz halinde, memnun kalmadığınız temizliğin telafisini de almış oluyorsunuz. Aldığınız temizlik hizmetimizden memnun kalmanız durumunda ise; bir sonraki temizlik için aynı profesyoneli çağırma imkanınız da var.
Bir tek tıkla temizlik: Online rezervasyon
Mutlubiev web sitesi ana sayfa üzerinden doldurabileceğiniz formla, başta Pendik olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet alabilirsiniz . Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Batı, Çamlık, Güllü Bağlar, Kavakpınar gibi mahallelerde güler yüzlü ekibiyle birlikte, istediğiniz gün ve saatte temizlik hizmeti alabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken evinizin büyüklüğüne , temizletmek istediğiniz alanlara göre değişen bir fiyat listesi alıyorsunuz. Temizlik malzemeleriniz yoksa dert etmeyin. Mutlubiev platformu onu da düşündü. Malzemesi olmayan ev ve ofislere yanında temizlik malzemeleriyle gidiyor. Düzenli temizlik istiyorum avantajından faydalanırsanız, daha sonraki temizliklerinizde indirim sağlamış oluyorsunuz. Bu özelliği sayesinde Mutlubiev yüzde yüz temizlik ve mutluluk garantisi veriyor.
Yaşanabilecek her türlü hasara karşı Sigorta güvencesi
Mutlubiev platformu üzerinden aldığınız temizlik hizmetinin yanı sıra, doğacak tüm hasarları ve kazaları 7/24 Mutlubiev platformuna bildirebilirsiniz. Yüzde yüz mutluluk garantisi veren Pendik temizlik şirketi, doğacak her türlü hasara karşı, 250 bin TL’lik teminatı da AXA Sigorta güvencesi ile sunuyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!