Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Pendik Ofis Temizliği

Pendik ofis temizliği konusunda, senelerdir birçok şirketin kurumsal temizlik ihtiyaçlarını karşılayan hizmet platformu Mutlubiev, sizin için en iyi seçeneklerden. Online rezervasyon ile, ihtiyacınız olan gün ve saati belirterek zaman kaybetmeden alabileceğiniz ofis temizliği hizmetinin yanı sıra, temizlik süresince doğabilecek tüm zarara karşın 250 bin TL sigorta güvencesi sunulan profesyonel Pendik ofis temizliği hizmetinden hemen faydalanın.
Pendik ofis temizliği şirketi mi arıyorsunuz?
İstanbul’un başta Pendik olmak üzere Kadıköy, Maltepe, Üsküdar gibi önemli ilçelerinde sunulan profesyonel ofis temizliği ile, Mutlubiev 2014’ten bu yana en çok tercih edilen temizlik platformu olmayı başardı. Yüzlerce temizlik personelini tek çatı altında toplayan ve ofis ve ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, yarım gün ev temizliği, mobilya montajı gibi konularda kurumsal markaların ihtiyaç duyduğu temizlik hizmetini sunan Mutlubiev, 50 binin üzerinde kişinin tercihi oldu. Kurtköy, Güzelyalı, Kavakpınar, Harmandere ve Kaynarca gibi merkezler başta olmak üzere Pendik genelinde sunulan ofis temizliği hizmeti ile zaman kaybetmeden ofisinizin pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz!
Adli sicil kaydı kontrol edilmiş, düzenli eğitimlerden geçirilen güler yüzlü profesyoneller
Mutlubiev, müşteri odaklı hizmet anlayışından ötürü sisteminde topladığı tüm temizlik personelini düzenli olarak eğitimden geçirerek, hizmet kalitesinin yüksek olmasını sağlamaktadır. Platforma giriş esnasında adli sicil kayıtları kontrol edilen temizlik profesyonelleri ile, aradığınız yüksek hizmet kalitesi ile ofis temizliğinin yanı sıra, güvenilir bir temizlik süreci de yaşayacaksınız. Pendik ofis temizliği konusunda, dilerseniz temizlik malzemeleri ile gelen profesyonellerle, sizin yapmanız gereken tek şey Mutlubiev üzerinden online temizlik hizmet formunu doldurmak.
Online ofis temizliği rezervasyonu yapın, zaman kaybetmeyin
Ofis temizliği konusunda ve diğer kurumsal temizlik taleplerinde, markaların en önemli istekleri arasında yer alan konulardan bir tanesi temizlik sürecinin aksamaması ve işleri yavaşlatmaması. Mutlubiev, online rezervasyon ile çalışan bir sistem olarak, ilk aşamada temizlik hizmeti istediğiniz günü ve saati alıyor, ofisinizin büyüklüğüne göre ve istediğiniz ek hizmetlere göre size bir teklif sunuyor. Sunulan ek hizmetler arasında aşağıdaki çalışmalar yer alıyor:
● Ofis balkonu temizliği
● Ofis cam temizliği
● Buzdolabı, fırın ve mutfak dolabı temizliği
Temizlik süresince, AXA Sigorta güvencesi altındasınız!
Mutlubiev, sağladığı profesyonel temizlik hizmetinin yanı sıra, AXA Sigorta güvencesi ile ofis eşyalarınızda ve tüm malzemelerinizde oluşabilecek hasarlara karşı, 250 bin TL’lik sigorta güvencesi de sunuyor!
Zaman kaybetmeden Pendik ofis temizliği hizmeti almak için, Mutlubiev anasayfasındaki temizlik hizmet formunu doldurun ve ofis temizliği fiyat teklifi alın.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!