Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Profesyonel okul temizliği

Okul temizliği, öğrencilerin hijyenik bir ortamda eğitim alması adına önemli bir konudur. Okulların profesyonel bir şekilde temizlenmesi için, alanında deneyimli temizlik personellerinin yüksek bir ilgi ile çalışması şarttır. Yüzlerce deneyimli temizlik profesyonelini tek çatı altında buluşturan Mutlubiev, kaliteli okul temizliği hizmeti alabileceğiniz adreslerden bir tanesi!
Okul temizliği hizmeti almak mı istiyorsunuz? Mutlubiev sizi bekliyor!
2014’te kurulan ve bugüne kadar on binlerce ev, ofis temizliği hizmetinin sunulmasına aracılık etmiş bir temizlik hizmeti platformu olan Mutlubiev, üst düzey okul temizliği çalışmaları için ulaşabileceğiniz bir adres. Genel okul temizliği, sınıf temizliği ve eğitim alanında, ihtiyaç duyulabilecek diğer tüm temizlik çalışmaları için, Mutlubiev sisteminde hizmet veren yüzlerce temizlik personeline ulaşabilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saatte, kapsamlı ve yüksek standartlarda kusursuz bir temizlik hizmeti için Mutlubiev’e giriş yaparak, hizmet talebi göndermeniz yeterli.
Deneyimli temizlik profesyonelleri, düzenli olarak eğitimden geçiriliyor
Mutlubiev sisteminde hizmet veren 10000’i aşkın temizlik profesyoneli ile, sisteme dahil olma sürecinde yüz yüze görüşülüyor. Düzenli olarak eğitim alan ve sundukları hizmet kalitesi takip edilen temizlik profesyonelleri, güler yüzlü ve üst düzey bir okul temizliği hizmeti sunmak için sizi bekliyor. Ankara, İstanbul ve İzmir okul temizliği hizmeti kapsamında özel okullar, devlet okulları, anaokulları ve kreşler, lise ve üniversiteler, profesyonel olarak Mutlubiev sisteminde hizmet veren profesyonellerden hizmet alabilir.
Kusursuz temizlik hizmeti ile okullar pırıl pırıl
Genel alanların, sınıfların ve ortak faaliyet alanlarının üst düzey temizlik hizmeti ile pırıl pırıl hale getirildiği okul temizliği çalışmalarında, işleyişi bozmayacak esneklikte, istediğiniz gün ve saat aralığında temizlik profesyonelleri, temizlik hizmetini sağlayabilir. Uygun fiyatlı ve kaliteli okul temizliği çalışmaları hakkında bilgi almak için yapmanız gereken, Mutlubiev üzerinden gün, saat, istediğiniz temizlik hizmeti detayları ve diğer konuları hizmet formunda belirterek teklif almak.
Sigorta güvencesi altında temizlik hizmeti!
Mutlubiev, AXA Sigorta işbirliği ile aldığınız temizlik hizmeti süresince, oluşabilecek tüm hasarlara karşı ev, ofis ya da okulunuzu 250 bin TL’lik bir sigorta ile güvence altına alıyor. Profesyonel temizlik hizmetinin yanı sıra, sigorta güvencesi ile size sadece arkanıza yaslanıp, temizlik sürecindeki zamanınızın tadını çıkartmak kalıyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!