Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Ödemiş Temizlik Şirketi

Ödemiş’te üst düzey standartlara sahip kaliteli hizmet sunan temizlik şirketi ihtiyacınız varsa, profesyonel temizlik kadrosunun yer aldığı Mutlubiev platformunda, güvenilir kalitede temizlik hizmeti alabilirsiniz. Sitede yer alan başvuru formlarıyla online rezervasyon sistemi, düzenli eğitimden geçen temizlik profesyonelleri ve AXA Sigorta güvencesi ile Ödemiş’in en güvenilir temizlik şirketi artık yanınızda!
Ödemiş’te kurumsal ve bireysel temizlik hizmeti
Ödemiş başta olmak üzere İzmir’in birçok ilçesinde faaliyet gösteren temizlik profesyonelleri, Mutlubiev platformu altında ev temizliği, bunların içerisinde yer alan hizmet ise; banyo, salon, mutfak ve yatak odası temizliği, ofis temizliği , yarım gün ev temizliği ,boş ev temizliği ve inşaat sonrası hizmetlerden oluşuyor. Ödemiş Temizlik şirketi ihtiyacınıza yönelik birçok hizmet sunuyor.
Titiz ve güvenilir temizlik profesyonelleri sayesinde, online olarak yapacağınız rezervasyon sırasında sistem üzerinden ek hizmet talep etme hakkınız da mevcut. Ek hizmetlerin içerisinde mutfak dolabı, fırın, balkon, cam temizliği ve ütü yer alıyor. Profesyonel ekibimizle sizlerin içine sinen bir süreç sağlıyoruz.
Temizliği bize bırakın, siz zamanı etkili kullanın
Ödemiş’te bireysel ve kurumsal temizlik ihtiyaçlarına cevap veren Mutlubiev, temizlik ihtiyacı olan evleri, temizlik profesyonelleri ile buluşturuyor. Üst düzey standartlarda hizmet almak istiyorsanız, Ödemiş temizlik şirketi olarak da hizmet veren Mutlubiev’de buluşalım. Düzenli ve periyodik olarak eğitimden geçirilen temizlik profesyonelleri, işe alım sürecinde de sıkı bir elemeden geçiriliyor. Adli sicil kayıt kontrolü, referans sağlaması gibi süreçlerden geçtikten sonra sisteme dahil ediliyor.
Temizlik ihtiyacınızı online rezervasyon ile anında talep edin
Ödemiş’te Mutlubiev platformu üzerinden online rezervasyon avantajı ile, Atatürk, Akıncılar, Anafartalar, Bademli, Bayırlı gibi mahallelerin tamamında ve diğer tüm mahallelerde güvenli ve yüksek kalitede temizlik hizmeti alabilirsiniz. Mutlubiev platformuna girip ana sayfada yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra, size uygun olan gün ve saatte seçiminizi yapabilirsiniz. Tüm bunların yanında sistem, temizlik sıklığı, düzenli temizlik avantajı gibi seçenekler de sunuyor.
AXA Sigorta ile eviniz güvence altında
Mutlubiev’den temizlik hizmeti aldığınız zaman, aynı zamanda AXA Sigorta güvencesi altına da alınmış oluyorsunuz. Temizlik sürecinde doğacak olası her türlü hasara ve kazalara karşı hem eviniz, ofisiniz hem de temizlik profesyonelleri sigortalanıyor. 250 bin TL’lik sigorta güvencesi veren AXA sigorta, evinizi rahat bir şekilde teslim etmenize olanak sağlıyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!