Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Maltepe Ofis Temizliği

Maltepe’de ofis temizliği konusunda profesyonel bir hizmet arıyorsanız, Küçükyalı, Fındıklı, Büyükbakkalköy ve Başıbüyük mahalleleri başta olmak üzere, tüm Maltepe’de profesyonel hizmet kalitesinde bir temizlik sunan Mutlubiev personelleri sizi bekliyor. Online ofis temizliği rezervasyonu avantajı, temizlik süresince 250 bin TL’lik sigorta güvencesi ile Mutlubiev, Maltepe’deki ofislerinizin temizliği için doğru adres!
Maltepe ofis temizliği hizmeti
İstanbul’da, Maltepe başta olmak üzere Kadıköy, Pendik, Ataşehir gibi ilçelerde ofis temizliği hizmeti alabileceğiniz Mutlubiev, 500’ün üzerinde temizlik profesyoneli ile ofis ve ev temizlik taleplerinizi en kısa süre içerisinde, en yüksek hizmet kalitesiyle sağlıyor. Maltepe ofis temizliği şirketi arayışınız varsa, 2014 yılından bu yana birçok şirketin ofis temizliğini sağlayan Mutlubiev personelleri sizin için iyi bir tercih olacaktır.
Güvenilir, deneyimli ve güler yüzlü ofis temizliği profesyonellerinden hizmet alın
Mutlubiev, müşteri memnuniyeti odaklı bir platform olarak, bünyesinde barındırdığı yüzlerce temizlik profesyonelinin tamamının hizmet kalitesini takip eden, iyileştirmeler yapan, eğitimler veren ve en önemlisi de giriş aşamasında adli sicil kaydı kontrolü gibi işlemler sağlayan bir yapıdır. Mutlubiev aracılığı ile ofis temizliğiniz için kapınızı çalacak profesyoneller, kaliteli bir hizmet sunmanın yanı sıra güler yüzlü ve kaliteli bir temizlik hizmeti sunuyor. Mutluluk Politikası kapsamında, memnun kalmadığınız ofis temizliği çalışmalarında, çağrı merkezimize ulaşarak ikinci bir hizmet dahi talep edebilirsiniz.
Maltepe ofis temizliği fiyatları nedir?
Ofis temizliğiniz için bir fiyat almak istiyorsanız, Maltepe ofis temizliği hizmetinin de sunulduğu, ofis ve ev temizliği, mobilya montajı, boş ofis ve inşaat sonrası temizlik işlemleri için de hizmet alabileceğiniz Mutlubiev’den online fiyat alabilirsiniz. Mutlubiev anasayfasında, talep ettiğiniz ofis temizliği hizmeti ile ilgili detayları paylaşmanız yeterlidir. Temizlik ihtiyacınız olan gün ve saatler, ofisinizin büyüklüğü ve temizlik süreciyle ilgili diğer bilgileri paylaştığınız takdirde, kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz.
Sigorta güvenceli ofis temizliği hizmeti
Maltepe ofis temizliği taleplerinizde, sigorta güvencesi de Mutlubiev ile geliyor! AXA Sigorta işbirliği ile, Maltepe’deki ofisinizin temizliği sürecinde, ofis malzemeleri ve diğer kısımlarda doğabilecek tüm zarara karşı, 250 bin TL’lik bir sigorta güvencesi de altındasınız!
Ofis temizliği ihtiyacınızı hemen gidermek için, Mutlubiev ana sayfası üzerinden temizlik hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!