Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Kurumsal, ofis ve plaza temizliği

Kurumsal şirket olarak, hem hizmet kalitesi anlamında hem de profesyonellerinin yetkinliği anlamında güvenebileceğiniz kurumsal temizlik şirketleri arıyorsanız, bugüne kadar on binlerce kurumsal ve bireysel müşterinin temizlik ihtiyacına profesyonel şekilde çözüm üreten Mutlubiev ile tanışma zamanınız geldi!
Kurumsal temizlik şirketleri tarafından üst düzey bir temizlik hizmeti mi arıyorsunuz?
Mutlubiev, temizlik profesyonellerini bir araya getiren ve kaliteli temizlik hizmeti sunma vizyonuyla, 5 yıldan bu yana platformda yer alan tüm personele düzenli eğitimler vererek, hizmet kalitesini yükselten bir yapı. Kurumsal temizlik şirketleri tarafından sunulan ofis temizliğini, Mutlubiev’deki temizlik profesyonellerinden, üst düzey bir kalite ile alabilirsiniz. İstanbul kurumsal temizlik şirketleri ve Ankara kurumsal temizlik firmaları arayışınız varsa, yüzlerce profesyonel temizlik personelinin bulunduğu Mutlubiev, ihtiyacınız olanı sunmak için hazır.
Güvenilir çalışanlar tarafından profesyonel temizlik hizmeti alın
Temizlik profesyonellerinin tamamının adli sicil kayıtlarının kontrol edildiği ve tüm profesyonel temizlik personelleri ile yüz yüze görüşülüp, belirli eğitimlerin sağlandığı Mutlubiev, üst düzey bir kalite sunma amacı ile hizmet kalitesini sürekli olarak takip ediyor. %100 Mutluluk Politikası ile, hizmetten memnun kalınmadığı takdirde telafi hizmetinin sunulduğu Mutlubiev’e, çağrı merkezi üzerinden anında ulaşabiliyorsunuz. Peki Ankara, İstanbul, İzmir gibi şehirlerde alabileceğiniz kurumsal temizlik hizmetinin kapsamı nelerdir?
Ofis temizliği hizmeti neleri kapsıyor?
Kurumsal temizlik şirketleri hizmeti kalitesinde, Mutlubiev sistemindeki profesyoneller tarafından sunulan temizlik hizmetinde aşağıdaki çalışmaların tamamı yapılarak, ofis temizliği kapsamlı bir şekilde sağlanıyor:

● Ofisteki tüm odaların ve genel alanların temizliği
● Çöplerin temizliği ve temiz çöp torbalarının konulması
● Tüm ofis mobilyalarının tozunun alınması
● Zemiz temizliği ve genel düzenin sağlanması
● Mutfak temizliği ve düzenlenmesi
● Tuvalet temizliği ve düzenlenmesi
● Ofisteki bulaşıkların toplanması, makineye konulması ve talep olursa yıkanması
Temizlik süresince, Mutlubiev tarafından sigorta güvencesi altındasınız
Mutlubiev, sadece güler yüzlü ve uzman temizlik ekibi ile ofis temizliğinizi üst düzey bir kalitede sunulmasını sağlamıyor, aynı zamanda AXA Sigorta işbirliği ile oluşabilecek tüm hasarlara karşı 250.000 TL’lik bir güvence de sunuyor. Sigorta güvenceli kurumsal temizlik hizmeti ile, ofis temizliği sürecinde artık arkanıza yaslanabilir, ofisiniz temizlenirken arkanıza yaslanabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!