Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Kağıthane Ofis Temizliği

İstanbul’un en yoğun iş merkezlerinden Kağıthane’de, şirketlerin ofis temizliği ihtiyaçlarına dönük olarak, senelerdir profesyonel bir şekilde temizlik hizmetinin sunulduğu Mutlubiev platformu, Kağıthane ofis temizliğinde en iyi seçeneklerden! İnternet üzerinden online temizlik rezervasyonu imkanı ve ofis temizliğinde 250 bin TL sigorta güvencesi ile Mutlubiev, Kağıthane’deki ofislerinizin temizliği için ilk adres.
Kağıthane ofis temizliği ihtiyacınızı profesyonel hizmet kalitesi ile alın
Mutlubiev, beş senedir hizmet veren ve yüzlerce temizlik profesyonelinin, ofis ve ev temizliği konusunda hizmet sunduğu bir platform. Ofis temizliği konusunda aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri barındıran Kağıthane ofis temizliği çalışmaları için, Mutlubiev platformu üzerinden hizmet sunan yüzlerce temizlik profesyoneli, kaliteli bir hizmet sunuyor.
Gültepe, Kağıthane, Çağlayan, Emniyetevleri ve Hürriyet Mahallesi başta olmak üzere, Kağıthane’de ofis temizliği konusunda ihtiyacın söz konusu olduğu tüm merkezlerde Mutlubiev profesyonelleri, temizlik hizmeti sağlıyor.
Düzenli eğitimden geçirilen, sicili kontrol edilmiş profesyonel temizlik profesyonelleri
Mutlubiev, %100 Mutluluk Politikası ile ofis temizliği hizmeti sunulan bir platform. Bu kapsamda, platformda yer alan ve hizmet sunan tüm temizlik personelleri, giriş aşamasında yüz yüze görüşülerek sisteme dahil ediliyor ve adli sicil kayıtları kontrol ediliyor. Güler yüzlü ve üst düzey bir Kağıthane ofis temizliği almanız adına, temizlik profesyonelleri, önceki işlerden gelen geri bildirimler doğrultusunda daha da iyileştirilmek adına çeşitli eğitimlerden geçiriliyor. Dolayısı ile profesyoneller, ofis temizliğinizde istediğiniz kaliteyi, büyük bir güven ve üst düzey bir iş anlayışı ile gerçekleştiriyorlar.
Online rezervasyon ile Kağıthane ofis temizliği hizmeti
İnternet üzerinden ofis temizliği hizmet talebi, Mutlubiev ile artık mümkün. Mutlubiev ana sayfası üzerinde hizmet talep formunu doldurarak, ofis temizliği ile ilgili gereken bilgileri paylaşmanız bizim için yeterli. Ofisinizin kat sayısı, oda sayısı, ofis temizliği hizmeti istediğiniz gün ve saatler ve ekstra olarak belirtmek istediklerinizle birlikte, Kağıthane ofis temizliği fiyat teklifi alabilirsiniz.
AXA Sigorta işbirliği ile ofisiniz sigorta güvencesi altında!
Mutlubiev ve AXA Sigorta işbirliği sayesinde, Kağıthane’deki ofis temizliği hizmetinde, temizlik süresi boyunca ortaya çıkabilecek tüm hasarlara karşı 250 bin TL’lik sigorta avantajı da sizinle. Hızlı, güvenilir, güler yüzlü ve üst düzey bir temizlik hizmeti için ana sayfadaki talep formunu doldurmanız yeterli.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!