Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Kadıköy Ofis Temizliği

Kadıköy ofis temizliği ihtiyaçlarınızı profesyonel bir ekip ve üst düzey bir hizmet kalitesi ile karşılamak istiyorsanız, yüzlerce deneyimli temizlik profesyonelini sisteminde toplayan Mutlubiev ile tanışmanızın zamanı geldi. Online rezervasyon avantajı ile istediğiniz gün ve saatte temizlik imkanı, AXA Sigorta tarafından sigorta güvenceli temizlik Mutlubiev’de…
Kadıköy ofis temizliği hizmetinde üst düzey kalite
Mutlubiev, 2014’ten bu yana, sisteminde topladığı 500’ün üzerinde temizlik profesyoneli ile on binlerce ev ve ofise hizmet vermiş bir temizlik hizmet platformu. Kadıköy başta olmak üzere, İstanbul’un tüm ilçeleri için profesyonel temizlik hizmeti alabileceğiniz Mutlubiev’de, referanslı ve güvenilir, periyodik eğitimden geçirilen uzman temizlik prefoseyonellerinden hizmet alabilirsiniz. Kadıköy’de, başta Koşuyolu, Acıbadem, Caddebostan ve Göztepe olmak üzere, Caferağa ve Kozyatağı da olmak üzere geniş kapsamlı bir ofis temizliği hizmeti sunulan Mutlubiev, bugüne kadar onlarca kurumsal markanın da tercih ettiği bir platform.
Güvenilir temizlik personelleri ile güler yüzlü bir hizmet
Mutlubiev, kurulduğu günden bu yana üst düzey hizmet kalitesini sağlamak adına platforma dahil olan tüm çalışanlar ile yüz yüze görüşüp, referansları ve adli sicil kayıtlarını kontrol eden, müşteri odaklı bir platform. Gerektiğinde temizlik malzemelerinin de personeller tarafından getirildiği temizlik hizmetinde, Kadıköy ofis temizliği ihtiyacınız olması gerektiği gibi, profesyonel bir şekilde karşılanıyor. Sürekli olarak eğitimden geçirilen temizlik profesyonelleri, Mutlubiev’in %100 Mutluluk Politikası kapsamında güler yüzlü bir hizmet sunuyor, size ise ofisiniz temizlenirken arkanıza yaslanmak kalıyor.
Online rezervasyon talebi gönderin, ofisiniz anında temizlensin!
Mutlubiev, online temizlik rezervasyonu talebi gönderebileceğiniz bir platform. Kredi kartı ile, iyzico üzerinden güvenilir bir şekilde ödeme yaparak, temizlik hizmeti almak istediğiniz gün, saat ve diğer detayları belirterek Kadıköy ofis temizliği fiyat teklifi alabilirsiniz. 500’den fazla temizlik profesyoneli ile Mutlubiev, acil ofis temizlik ihtiyaçlarınızı dahi kaliteli bir şekilde sunabilmektedir.
Sigorta güvenceli profesyonel temizlik hizmeti
Mutlubiev’in, Kadıköy temizlik şirketleri içinde ayrı kılan diğer bir özelliği ise, Kadıköy ofis temizliği hizmetinde sunduğu sigorta avantajı! AXA Sigorta işbirliği ile, ofis temizliği esnasında oluşabilecek tüm hasarlara karşı ofis eşyalarınız 250 bin TL sigorta ile güvence altına alınmaktadır.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!