Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

İzmir Ofis Temizliği

İzmir’de kurumsal temizlik hizmeti sunan şirketler içinde, online rezervasyon ile temizlik hizmetinizi alabilen, bunun yanı sıra doğabilecek hasara karşı sigorta güvencesi sunan ancak en önemlisi güler yüzlü, tecrübeli profesyonel kadrosu barındıran bir platform biliyor musunuz? Mutlubiev, tüm bunları sunan, bugüne kadar onlarca kurumsal markanın temizlik ihtiyaçlarını giderdiği, alanında deneyimli temizlik profesyonellerinin buluştuğu bir platform.
İzmir ofis temizliği için güvenilir, deneyimli ve güler yüzlü temizlik profesyonelleri ile çalışın
Ofis temizliği, işin verimli ve sorunsuz şekilde akışı için önemli bir konu. Ofisinizin hijyenine önem veriyorsanız, kapsamlı ofis temizlik hizmeti sunan ve İzmir ofis temizliği ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde çözen Mutlubiev profesyonelleri ile tanışmalısınız!
Yüzlerce temizlik profesyonelini, tek çatı altında toplayan bir temizlik platformu olan Mutlubiev, ev ve ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, mobilya montajı gibi çok kapsamlı temizlik hizmetlerinin sunulduğu bir platform. Mutlubiev sisteminde hizmet veren personeller, kayıt aşamasında adli sicil kontrolü ile sisteme dahil edilmektedir. Tamamı işini seven, verdiği hizmeti önemseyen ve yüksek kalitede bir ofis temizliği sunan personeller, düzenli olarak eğitimlerden geçirilmektedir. Hizmet kalitesinin takip edildiği ve sürekli iyileştirildiği Mutlubiev’de en çok önemsenen konu, müşterilerinin geri bildirimleridir. Memnun kalmadığınız bir temizlik hizmetinde, tekrardan bir temizlik hizmeti alma şansına dahi sahipsiniz.
İzmir ofis temizliği hizmetinde neler sunuluyor?
Verilen kapsamlı temizlik hizmeti kapsamında, aşağıdaki konularda hızlı, kaliteli ve hijyenik bir hizmet alabilirsiniz. Ofisinizde neler mi yapılacak?
● Zemin temizliği tamamen sağlanacak
● Tüm çöpler toplanıp, yeni çöp poşetleri ile değiştirilecek
● Talebinize göre iç cam temizliği sağlanacak
● Ofis mobilyalarının tozları alınacak
● Bulaşıklar toparlanıp makineye yerleştirilecek, talebinize göre yıkanacak, ve çok daha fazlası yapılacak…
Online rezervasyon ile hemen ofis temizliği hizmeti alın
İzmir ofis temizliği ihtiyacınızı hızlı ve pratik bir şekilde çözmek mi istiyorsunuz? Mutlubiev ana sayfasında yer alan hizmet talep formunu doldurarak, temizlik hizmeti almak istediğiniz gün ve saati yazmanız yeterli olacaktır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ofisinize gelecek olan profesyonel İzmir temizlik personelleri, işinizi aksatmadan, hızlı ve etkili bir şekilde temizliği sağlayacak.
AXA Sigorta ile temizlik süresince güvence altındasınız!
Mutlubiev, AXA Sigorta ile iş birliği yaparak, İzmir ofis temizliği hizmeti kapsamında doğabilecek tüm hasarlara karşı 250 bin TL’lik bir güvence sunuyor. Siz güven içerisinde arkanıza yaslanırken, biz ofisinizin temizliği ile ilgileniyoruz!

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!