İnşaat Sonrasında Evini Tertemiz Yapalım.

İnşaat sonrası boş evlerde işleyişimiz yaşanan evlerden çok farklı.
Hemen bilgilerini gir ve hizmet al!

Neler Sağlıyoruz?

İnşaat sonrası evlerde işleyişimiz yaşanan evlerden çok farklıdır. İnşaatın yarattığı kirlilik ve lekelerin çıkarılması için özel kimyasallar, malzemeler ve ekip çalışması gerekiyor. Gerekli tüm temizlik malzemeleriyle beraber istediğin gün gelip evini tertemiz yapıyoruz!

İnşaatı tamamlanan eve yerleşmeden önce ya da evine yaptıracağın tadilat sonrası evin mutlaka alanında uzman profesyoneller tarafından temizlenmesi gerekir. Mutlubiev, bu süreçte eğitimli ve profesyonel çalışanları ile Ankara, İstanbul ve İzmir’de hizmetinizdedir.

Neden Mutlubiev ?

İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ

İnşaatı tamamlanan eve yerleşmeden önce ya da evine yaptıracağın tadilat sonrası, evin detaylı bir temizliğe ihtiyacı vardır. İnşaatın yarattığı kirlilik ve lekelerin çıkarılması için özel kimyasallar, malzemeler ve ekip çalışmasını öneriyoruz. Gerekli tüm temizlik malzemeleriyle ve güçlü ekibimiz ile beraber istediğin gün gelip evini tertemiz yapıyoruz!

İnşaat Sonrası Ev Temizliği Fiyatlarına Neler Dahil?

İnşaat sonrasında, evinin büyüklüğüne göre temizlik profesyonellerinden oluşan bir ekibi evine yönlendiriyoruz. Özel kimyasalları ve temizlik ekipmanlarını Mutlubiev olarak biz karşılıyoruz. Aldığın hizmet boyunca da evini Axa sigorta güvencesi ile koruma altına alıyoruz. %100 Mutluluk Politikası gereğince, memnun kalmadığın durumda telafi hizmeti sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Evleri Nasıl Temizliyoruz? Camları, çerçeveleri, kapıları, duvarları, mutfağı, banyoyu ve zeminleri detaylı olarak temizliyoruz. Temizlik ve hijyen konusunda eğitim alan temizlik profesyonellerimiz inşaat sonrası evde biriken toz, kalıntı, harç ve boyalardan evi arındırıyor. Temizlik profesyonelleri, inşaat temizliği sonrasında evini yaşanabilecek hale getiriyor. Sana da yeni evinin keyfini çıkarmak kalıyor!

Güvenliğini nasıl sağlıyoruz? AXA Sigorta ile anlaşmamız dahilinde evini güvence altına alıyoruz. Ayrıca tüm profesyonellerin;

  • Adli Sicil Kayıtları ile kontrol ediyoruz
  • Referans ile sisteme kayıt ediyoruz
  • Düzenli olarak eğitimden geçiriyoruz
  • Hizmet süresince anlık olarak lokasyonlarını takip ediyor, yaşanabilecek problemlerde hızlıca müdahale ediyoruz.

Mutlubiev'le AXA Sigorta
güvencesi altındasın!

Hizmet sırasında kendini güvende hissetmen bizim birinci önceliğimiz.

AXA Sigorta Avantajları

SİGORTAYA NELER DAHİL?

Oluşabilecek her türlü zarara karşı
AXA Sigorta tarafından 250.000 TL'lik teminat altındasın.

SİGORTADAN NASIL
YARARLANABİLİRİM?

Oluşan zararı 72 saat içerisinde tarafımıza bildirmen durumunda gerekli işlemleri gerçekleştirerek sana geri dönüş sağlayacağız.

AXA SİGORTA DIŞINDA EVİNİZİ
NASIL GÜVENCE ALTINA ALIYORUZ?

Tüm profesyonelleri;
-Adli Sicil Kayıtları ile kontrol ediyoruz.
-Referanslarını inceliyoruz.
-Düzenli olarak eğitimden geçiriyoruz.
-Hizmet süresince anlık olarak lokasyonlarını takip ediyor, yaşanabilecek problemlerde hızlıca müdahale ediyoruz.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!