Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa

Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.

Ev Temizliği Hizmeti Al

Neden Mutlubiev ?

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

İnşaat Sonrası Ev Temizliği

İnşaat Sonrası Ev Temizliği Nedir?

İnşaatı tamamlanan eve yerleşmeden önce ya da evine yaptıracağın tadilat sonrası, evin detaylı bir temizliğe ihtiyacı vardır. İnşaatın yarattığı kirlilik ve lekelerin çıkarılması için özel kimyasallar, malzemeler ve ekip çalışması gerekiyor. Mutlubiev, eğitimli ve profesyonel çalışanları ile evini yaşanacak hale getiriyor.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği Fiyatlarına Neler Dahil?

İnşaat sonrasında, evinin büyüklüğüne göre temizlik profesyonellerinden oluşan bir ekibi evine yönlendiriyoruz. Özel kimyasallar ve temizlik ekipmanları Mutlubiev tarafından karşılanır. Aldığın hizmet boyunca evin Axa sigorta güvencesi altına alınır. %100 müşteri memnuniyeti gereğince, memnun kalmadığın durumda telafi hizmeti sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Evleri Nasıl Temizliyoruz?

Camlar, çerçeveler, kapılar, duvarlar, mutfak, banyo ve zeminler detaylı olarak temizlenir. Mutlubiev sistemince temizlik ve hijyen konusunda eğitim alan temizlik profesyonelleri inşaat sonrası evde biriken toz, kalıntı, harç ve boyalardan evi arındırır. İnşaat temizliği sonrasında evini yaşanabilecek hale getiriyoruz. Sana da yeni evinin keyfini çıkarmak kalıyor!

Mutlubiev’i Diğer Temizlik Şirketlerinden Ayıran Ne Var?

Herhangi bir temizlik şirketi evini sigortalamaz. Bu hizmete sadece Mutlubiev aracılığı ile ulaşabilirsin. Temizlik sırasında oluşabilecek hasarlara karşı, evin AXA sigorta güvencesiyle 250,000 TL’ye kadar sigortalanıyor.

Güvenliğini Nasıl Sağlıyoruz?

Tüm profesyonellerimizi;

  • Adli Sicil Kayıtları ile kontrol ediyoruz.
  • Referans ile sisteme kayıt altına alıyoruz.
  • Düzenli olarak eğitimden geçiriyoruz.
  • Hizmet süresince anlık konumlarını takip ediyor, yaşanabilecek problemlerde hızlıca müdahale ediyoruz.

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Yorumlar

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!