Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Fabrika ve Atölye Temizliği

Fabrikalarınızın ve atölyelerinizin temizliği, verimli ve akışında bir çalışma ortamı için önemlidir. Fabrika temizliği konusunda, 2014’ten bu yana, onlarca şirketin kurumsal temizlik ihtiyaçlarında çözüm ortağı olan Mutlubiev, aradığınız doğru adres. İnternet üzerinden temizlik hizmeti için rezervasyon yapabileceğiniz Mutlubiev platformunda, temizlik sürecinde AXA Sigorta tarafından güvence altındasınız! 50 binin üzerinde ev ve ofis temizliği, fabrika ve apartman temizliği çalışmasının yapıldığı Mutlubiev, tamamı temizlik eğitiminden geçirilmiş ve yüksek hizmet kalitesi sunulması adına çalışmalar yapan temizlik profesyonellerini sisteminde topluyor.
Fabrika temizliği ihtiyacınız için, doğru adres Mutlubiev
Mutlubiev, 500’ün üzerinde temizlik profesyonelinin yer aldığı, ev ve ofis temizliği, fabrika ve atölye temizliği konusunda deneyimli, son derece hijyenik ve hızlı temizlik hizmeti sunan bir platform. Mutlubiev’de, fabrika temizliğiniz için yapmanız gereken, ana sayfadaki hizmet formunu doldurmak ve temizlik süreci ile ilgili, alan büyüklüğü ve diğer bilgileri paylaşmanız. Anında fabrika temizliği fiyat teklifi alabileceğiniz Mutlubiev’de, kredi kartı ile hızlı ödeme avantajına sahipsiniz. Temizlik süreçleri, %100 Mutluluk Politikası ile, müşteri geri bildirimleri dikkate alınarak sağlanmaktadır. Memnun kalmadığınız temizlik hizmetlerinden sonra, 72 saat içerisinde ikinci bir temizlik olanağı sunulmaktadır.
Güler yüzlü, güvenilir ve profesyonel temizlik hizmeti sunan personeller
Mutlubiev’i diğer fabrika temizlik şirketlerinden ayıran en önemli yönü, tamamen müşteri odaklı olmasıdır. Mutlubiev’e kayıtlı olan yüzlerce temizlik profesyoneli, sıkı bir eleme süreci ve kontrolün ardından hizmet sunmaktadır. Adli sicil kontrolleri yapılmış ve periyodik olarak temizlik ve hizmet konusunda eğitim alan Mutlubiev profesyonelleri, fabrika temizliği ihtiyacınızı profesyonel olarak sağlamak adına hazır bekliyor!
Online rezervasyon ile anında temizlik hizmeti alın
Mutlubiev, internet üzerinden fabrika temizliği fiyat teklifi alabileceğiniz, kredi kartı ile kolay ve güvenli şekilde ödeme yapabileceğiniz bir platform. Temizlik hizmeti almak için, ana sayfadaki hizmet formunu doldurmanız ve gerekli bilgileri vermeniz yeterli. Sonraki süreçte siz arkanıza yaslanırken, temizlik profesyonellerimiz ile ihtiyacınız olan temizliğin sağlanmasını izleyebilirsiniz.
AXA Sigorta güvenceli temizlik hizmeti
Ev ve ofis temizliği konusunda olduğu gibi, fabrika temizliği ihtiyaçlarınız için de, oluşabilecek tüm hasarlara karşı sigorta sunulmaktadır. Mutlubiev ile AXA Sigorta işbirliği ile, doğabilecek tüm hasarlara karşı 250 bin TL’lik bir sigorta güvencesi de sizi bekliyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!