Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Ev Temizlik Şirketi

Ev temizliği işleriniz için, kaliteli bir hizmet sunan profesyonel bir ev temizlik şirketi mi arıyorsunuz? 2014’te kurulan ve bugüne kadar 50 binin üzerinde ev temizliğinin gerçekleşmesine olanak sağlamış Mutlubiev platformu, 500’ün üzerinde tecrübeli, güler yüzlü ve profesyonel temizlik personelini tek çatı altında toplamış bir adres. Mutlubiev’de, evinizin temizliği için en ince ayrıntıya kadar giren, eviniz pırıl pırıl olana kadar çabalayan temizlik profesyonelleri sizi bekliyor.
Online rezervasyon ile temizlik hizmeti, temizlik süresince doğabilecek tüm hasara karşı AXA Sigorta güvencesi ve %100 Mutluluk Politikası ile müşteri odaklı bir hizmet, Mutlubiev’de.
Ev temizlik şirketi ihtiyacınız mı var? Doğru adres Mutlubiev
Mutlubiev, yüzlerce temizlik profesyonelinini yer aldığı bir temizlik hizmet platformu. Mutlubiev sisteminde hizmet veren profesyoneller, ev temizlik şirketi arayışınızı karşılayacak kalitede, hijyenik bir hizmet sunuyor. Ev ve ofis temizliği, boş ev temizliği, yarım gün ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği gibi hizmetlerin yanı sıra, mobilya montajı gibi hizmetler de Mutlubiev tarafından sağlanıyor. Mutlubiev’den alacağınız hizmetleri, internetten online rezervasyon imkanı ile kolay bir şekilde alabilirsiniz.
Online rezervasyon imkanı sunan ev temizlik şirketi
1+0, 1+1, 2+1 ya da 4+1 gibi büyük evler için, kaliteli ev temizliği hizmetini senelerdir sunan Mutlubiev profesyonellerinden hizmet almanız için tek yapmanız gereken, ana sayfadaki hizmet talep formunu doldurmanız. Ev büyüklüğü seçimi, ek hizmetlerin seçimi (fırın ve dolap temizliği, buzdolabı temizliği, ütü hizmeti) gibi işlemlerin ardından çıkan ev temizlik fiyat teklifinden hemen sonra, kredi kartı ile güvenilir Iyzico altyapısı sayesinde ödeme yapabilirsiniz.
Adli sicil kayıtları kontrol edilen ve düzenli olarak hijyen eğitimi alan Mutlubiev profesyonelleri, hangi gün ve saatte temizlik hizmeti isterseniz yanınızda. Müşteri odaklı bir yapı olan Mutlubiev ile, memnun kalmadığınız temizlik hizmetinden sonra 72 saat içinde ikinci bir temizlik hizmetini ücretsiz şekilde sunuyor.
Eviniz temizlik süresince sigorta altında
Mutlubiev’in en önemli avantajlarından bir tanesi de, eviniz temizlendiği süre boyunca AXA Sigorta işbirliği ile, doğabilecek tüm hasarlara karşı 250 bin TL’lik bir sigorta güvencesi sunması. Bu sayede eviniz temizlenirken, sigorta güvencesi ayrıcalığı ile arkanıza rahat bir şekilde yaslanabilirsiniz!

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!