Short but effective cleaning from Mutlubiev!

Get the House Cleaning Service service and clean it up easily!

What is Half Day Cleaning?

We don't always need detailed cleaning in our house. Sometimes even the cleaning and cleaning of the visible and frequently used areas of the house can make a big difference. We aim to meet this need with Half Day Home Cleaning service.

HALF DAY HOUSE CLEANING

Günlük Ev Temizliği

Bir evin her zaman detaylı bir temizliğe ihtiyacı yoktur. Günlük ev temizliğinde evin sıkça kullanılan alanlarının toparlanıp temizlenmesi hayatı kolaylaştırır. Yarım gün ev temizliği ile evinin günlük ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Yarım gün ev temizliğinde temizlik profesyonelimiz 3 saat boyunca senin önceliklerine göre ev temizlik işlerini gerçekleştirecek.

Yarım Gün Ev Temizliğine Kimi Gönderiyoruz?

Mutlubiev’den vermiş olduğun temizlik siparişi sonrası Mutlubiev sistemine alınmış temizlik profesyonellerimizi evine yönlendiriyoruz. Adli sicil kayıtları kontrol edilmiş ve referansları control edilen temizlik profesyonelleri Mutlubiev tarafından eğitime alınıyor. Düzenli eğitimleri devam eden, evine en yakın temizlik profesyonelini evine yönlendiriyoruz.

Yarım Gün Ev Temizliği Fiyatlarına Neler Dahil?

Yarım gün ev temizliğinde önerilen evin görünen alanlarının toparlanıp temizlenmesi. Yarım gün ev temizliği fiyatlarına, 3 saat boyunca senin belirlediğin önceliklere göre bir temizlik dahildir. Bir evin mutluluğunun yapılan temizliğe bağlı olduğunun bilincinde olan Mutlubiev, memnun kalmadığın temizlikte telafi hizmeti sunar. Hizmet tekrarı, mutlu puan tanımı,ücret iadesi gibi seçeneklerle %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler.

Sigortalı Günlük Temizlik

Yarım gün ev temizliğinde evinde oluşabilecek hasarlara karşı Mutlubiev evini 250.000TL ye kadar AXA Sigorta güvencesiyle sigortalar. Hizmet tarihinden 72 saat sonrasına kadar oluşan hasarı Mutlubiev’e bildirmen halinde gerekli işlemler yapılacak. Sen de güvenilir temizliğin keyfini çıkarırsın.

Cleaning Services

Questions about the cleaning service?

You can find the answers on our Frequently Asked Questions page.

Let us do the cleaning, enjoy your ‘me-time’

We are aware that finding someone to clean your home or office is a painful and difficult process.
We have made this process easier with our mobile application and website.
All you have to do is buy a professional cleaning service online and enjoy your remaining time.

Comments