Münevver A.
(4.81)

06 August 2018 Monday

Şişli

710

Happy orders
Book Now
En Çok Yaptığı Ek Hizmetler
  • Buzdolabı Temizliği
  • Mutfak Dolabı Temizliği
  • İç Cam Temizliği


En keyif alarak yaptığım ve kendime güvendiğim iş banyo temizliği, yaptıkça mutlu oluyorum içim açılıyor :) Bir süper gücüm olsaydı istediğimde geçmişe dönebilmek isterdim. İleride kazandığım parayla ev yemekleri restoranı açmak istiyorum, yemekte ustayım. Restoranın adını bile buldum, Hürrem Sultan'ın sofrası :)
Değerlendirmeler
(4.81)
23 October 2021 Saturday - Bedia E.
Münevver hanım çok titiz. Herşey özenle toparlanmıştı. 🌟🌟🌟
20 October 2021 Wednesday - Bünyamin ş.
İlk defa hizmet aldım ve çok memnun kaldım münevver ablamın elleri dert görmesin harika bir tecrubeydi diğer yorumlara bakıp biraz kuşkulandım ama munnevver ablaya gelen yorumlardan sonra hiç tereddüt etmedim ve harika bir işçiliği var
27 September 2021 Monday - Nuray a.
Teşekkür ederim emeğinize ellerine sağlık
21 September 2021 Tuesday - Başak
Ellerine emeğine sağlık ablacım
11 September 2021 Saturday - Bengü T.
🌸✌
22 August 2021 Sunday - Can C.
Hem güven problemi yaşayıp hem de temizlik konusunda tereddüt yaşıyordum. Münevver ablaya hoşgeldin deyip ayak üstü tanışıp samimi tavrına güvenerek evin anahtarını bırakıp çıktım. Eve döndüğümde gerçekten inanamadım ev otel gibi adeta. Hem çok samimi candan bir insan hem de gerçekten temizliğin ötesinde birçok şey daha yapmış. Örneğin mutfak dolaplarındaki bardakları bile boy boy ayırıp düzenlemiş :) Her yer pırıl pırıl eline koluna sağlık. Umarım yakın zamanda tekrar davetimi kabul eder
13 August 2021 Friday - Zeynep D.
Münevver Hanım çok özenli, tertemiz bir hizmet verdi. Ellerine sağlık, çok memnun kaldım...
07 August 2021 Saturday - Bengü T.
💁‍♀️💕
01 August 2021 Sunday - Ceren K.
Temizlikten çok ama çok memnun kaldım. Her şey ince ayrıntısına kadar özenle temizlendi. Münevver hanımda çok sıcakkanlı biriydi.
31 July 2021 Saturday - Atakan
Münevver Hanım bize çok detaylı bir temizlik hizmeti sundu, evin her yeri pırıl pırıl oldu desek yeridir :)
30 July 2021 Friday - ayşe k.
mümevver hanım gerçekten mükemmel bir iş çıkardı hakkını vererek temizlik yaptı çok memnun kaldım kedilerimlede çok güzel anlaştı çok sevdim kendisini çok mutluyum teşekkür ederim her yer pırıl pırıl❤️
12 July 2021 Monday - Oğulcan M.
Çok iyi niyetli, işinin hakkını veren biri. Kendisiyle tekrar çalışıcağıma eminim. Özellikle banyoyu inanılmaz iyi temizledi Münevver hanım
09 July 2021 Friday - Salih T.
Çok titiz bir hanımefendi evi hem temizlenmiş hem de çok iyi derleyip toplamış.
04 July 2021 Sunday - Kaan A.
Gayet güzel ve titiz bir temizlik yaptı. Biz çok beğendik
02 July 2021 Friday - sena a.
Camlar yarım güne dahil olmadığı halde onları da sildiği için teşekkür ederim. Yerleri çıkmadan son bir vileda yapsaydı harika olacaktı. Emeğine sağlık!
28 June 2021 Monday - Gizem D.
Münevver hanım işini çok özenli yapıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum 💐
25 June 2021 Friday - Sena e.
Çok memnun kaldım. Heryere özenle temizledi. Kendi evi gibi yaptı her eve Münevver abla gibi bir insan olması gerekir. Tanıdığıma çok memnun kaldım. Bir de zamanım bitiyor demedi süre konusunda sıkıntı yaşamadık çok özenle yaptı ellerine sağlık
24 June 2021 Thursday - Melda K.
Bir temizlik efsanesi Münevver abla. Evi ışıl ışıl pırıl pırıl yaptı.
05 June 2021 Saturday - Merve
Münevver abla çok özveriliydi. Beklediğimden çok daha iyi bir temizlik oldu. Elinin değdiği yer pırıl pırıl oldu💫 Camlar tertemiz olana kadar defalarca su yapıp sildi. Petek içlerini, buzdolabı, fırın ve bulaşık makinesinin arkasını dahi temizledi. Benim aklıma gelmeyen yerleri dahi temizledi. Ayrıca çok da sıcakkanlı biri. Münevver ablaya çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldık 💯 Kendisiyle sürekli çalışma kararı aldık 👍
13 April 2021 Tuesday - Ersu Y.
Hep bu ekibi yollarsanız çok makbule gecer