The Mutlubiev Assurance

Leave us the cleanliness of the house, and it's time for you.

Easy Cleaning in 3 Steps

Online Reservation

Book your day and time on our website or mobile app.

Insured Service

As long as the professionals are at home, we provide all legal requirements on your behalf. Our trusted professionals get at your door at any time.

Enjoy Your Clean Home

You can now experience the joy of a clean home!

How do we clean it?

Each cleaning professional goes through a training before joining the system to provide Mutlubiev level of quality service. As long as they stay registered, their periodic training continues. Only 18% of the cleaning staff who apply to Mutlubiev can participate in the system. You can access details of all the services we provide below.

Cleaning Services

Let us do the cleaning, enjoy your ‘me-time’

We are aware that finding someone to clean your home or office is a painful and difficult process.
We have made this process easier with our mobile application and website.
All you have to do is buy a professional cleaning service online and enjoy your remaining time.

PROFESYONEL EV TEMİZLİĞİ HİZMETİ Mİ ARIYORSUN?

Güvenilir ve istediğin zaman uygun olan bir temizlik profesyoneli bulmanın ne kadar zorlu bir süreç olduğunun farkındayız. Güvenlik kontrollerinden geçmiş ve eğitimlerini tamamlamış temizlik profesyonellerimizle bu süreci çözüyoruz. Kişiye özel müşteri temsilcimize istediğin zaman ulaşabilir, profesyonel ev temizliği hizmeti online olarak satın alabilirsin.

Temizlik Hizmeti Nasıl Alabilirim?

- 7 gün 24 saat, 2 adımda web sitemizden ya da uygulamamız üzerinden istediğin gün ve saat için ev temizlik hizmeti satın alabilir, temizlik için ayıracağın vakitte keyif yapabilirsin.

Temizlik Hizmetinden Memnun Kalmazsam Ne Yapabilirim?

%100 Mutluluk Politikası ile çalışan mutlubiev, temizlikten memun kalmadığın takdirde ücretsiz olarak evini 72 saat içerisinde tekrar temizliyor.

Comments

Do you have any question about the cleaning service?

Our first priority is to make feel you safe during the service. First time in Turkey, we insure your home up to 250.000 TL with AXA Insurance against the damages that may occur during your service.