After Construction Let's make your house immaculately.

The construction of houses after construction is very different from the houses we live in.
Get the information immediately and get the service!

What do we provide?

Our operation in the houses after construction is very different from the houses we live in. Special chemicals, materials and teamwork are required for the removal of pollution and stains caused by construction. Along with all the necessary cleaning materials, we make your house clean every day!

The house must be cleaned by the professionals in the area after the renovation. Mutlubiev is at your service in Ankara, Istanbul and Izmir with its trained and professional employees.

Why Mutlubiev?

İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ

İnşaatı tamamlanan eve yerleşmeden önce ya da evine yaptıracağın tadilat sonrası, evin detaylı bir temizliğe ihtiyacı vardır. İnşaatın yarattığı kirlilik ve lekelerin çıkarılması için özel kimyasallar, malzemeler ve ekip çalışmasını öneriyoruz. Gerekli tüm temizlik malzemeleriyle ve güçlü ekibimiz ile beraber istediğin gün gelip evini tertemiz yapıyoruz! Mutlubiev, temizlik eğitiminden geçen profesyonel çalışanlar ile evini yaşanacak hale getiriyor.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği Fiyatlarına Neler Dahil?

İnşaat sonrasında, evinin büyüklüğüne göre temizlik profesyonellerinden oluşan bir ekibi evine yönlendiriyoruz. Özel kimyasalları ve temizlik ekipmanlarını Mutlubiev olarak biz karşılıyoruz. Aldığın hizmet boyunca da evini Axa sigorta güvencesi ile koruma altına alıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti gereğince, memnun kalmadığın durumda telafi hizmeti sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Evleri Nasıl Temizliyoruz? Camları, çerçeveleri, kapıları, duvarları, mutfağı, banyoyu ve zeminleri detaylı olarak temizliyoruz. Mutlubiev sistemince temizlik ve hijyen konusunda eğitim alan temizlik profesyonellerimiz inşaat sonrası evde biriken toz, kalıntı, harç ve boyalardan evi arındırıyor. Temizlik profesyonelleri, inşaat temizliği sonrasında evini yaşanabilecek hale getiriyor. Sana da yeni evinin keyfini çıkarmak kalıyor!

Güvenliğini nasıl sağlıyoruz? AXA Sigorta ile anlaşmamız dahilinde evini güvence altına alıyoruz, bunlar dışında ne yapıyoruz? Tüm profesyonellerin;

  • Adli Sicil Kayıtları ile kontrol ediyoruz
  • Referans ile sisteme kayıt ediyoruz
  • Düzenli olarak eğitimden geçiriyoruz
  • Hizmet süresince anlık olarak lokasyonlarını takip ediyor, yaşanabilecek problemlerde hızlıca müdahale ediyoruz.

With Mutlubiev, you are assured of AXA Insurance!

Your security is our priority. Being first in Turkey, we are insuring with AXA insurance.

We clean your office with AXA insurance guarantee

WHAT IS COVERED UNDER UNDER INSURANCE?

We insure your home up to 250.000 TL with
AXA Insurance against the damages that may occur during your service.

HOW CAN I
BENEFIT FROM INSURANCE?

If you report the damage that has occurred in your home to us within 72 hours, the Customer Services will immediately inform you and take necessary actions.


HOW DO WE ENSURE YOUR SAFETY?

Your safety is our first priority. We secure your office within our agreement with AXA Insurance.
For all cleaning professionals:
- We check their criminal records.
- We check their references.
- We put them through regular training.
- We check their live locations and find quick solutions to the problems that may occur.

Do you have any question about the cleaning service?

Our first priority is to make feel you safe during the service. First time in Turkey, we insure your home up to 250.000 TL with AXA Insurance against the damages that may occur during your service.