Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Dış cephe cam temizliği

Cam temizliği, bir temizlik sürecinde en çok dikkat edilen konulardan bir tanesi. Dış cephe cam temizliği ile ilgili hizmet almak istiyorsanız ve bir temizlik şirketi arayışı içindeyseniz, temizlik sürecini sizin için sancısız bir hale getiren Mutlubiev, yüzlerce temizlik profesyonelini tek çatı altında toplayan ve birçok farklı temizlik hizmetini, online rezervasyon imkanı ile sunun bir adres. Temizlik hizmeti alırken, güler yüzlü ve profesyonel temizlik profesyonelleri, ev ve ofislerinizdeki cam temizliğini, dış cephe cam temizliğini en iyi şekilde sağlıyor. Bunların dışında, temizlik süreci boyunca Mutlubiev ile, olası tüm hasarlara karşı tüm eşyalarınız sigortalanıyor!
Dış cephe cam temizliği için temizlik şirketi ihtiyacınız mı var?
Zorlu ve sancılı temizlik süreçlerini, profesyonellerin tecrübeli ellerine bırakarak, arkanıza yaslanmak istemez misiniz? Dış cephe cam temizliği gibi, birçok farklı temizlik sürecini profesyonel bir şekilde sağlayan Mutlubiev, sisteminde barındırdığı 500’ün üzerinde temizlik personeli ile, istediğiniz gün ve saatte temizlik ihtiyacınızı gideriyor. Mutlubiev ile, zamanınız size kalırken ev ve ofisleriniz en ince ayrıntısına kadar, pırıl pırıl temizleniyor.
İç cam temizliği sağlanan hizmet paketlerinde, camların temizlik profesyonellerinin güvenliğini tehdit edecek şekilde dışarıdan temizlenmesi ise söz konusu değildir. Mutlubiev, profesyonellerin güvenliğini her şeyden önde tutan bir platformdur.
Güvenilir, tecrübeli ve güler yüzlü temizlik personelleri
İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde alabileceğiniz profesyonel temizlik hizmetinde, Mutlubiev’in güler yüzlü, alanında deneyimli ve referanslara sahip profesyonelleri ile çalışacaksınız. Platforma giriş esnasında adli sicil kontrolleri sağlanan temizlik profesyonelleri, süreç içinde temizlik eğitimi ve hizmet eğitimi alarak, en iyi şekilde dış cephe cam temizliği ve diğer hizmetlerin sunulması konusunda bilgilendiriliyor. Hizmet kalitesi takip edilen temizlik profesyonelleri, eğer çalışmadan memnun kalmadığınız taktirde, 72 saat içerisinde evinizi yeniden temizliyor.
Online rezervasyon yapın, kredi kartıyla ödeyin
Dış cephe cam temizliğinde, online rezervasyon imkanı ve kredi kartı ile ödeme avantajı, Mutlubiev ile gelen diğer bir özellik. Mutlubiev’de, evinizin büyüklüğünü ve diğer bilgilerini girdiğiniz takdirde, hızlı bir şekilde fiyat alabiliyor, istediğiniz gün ve saatte temizlik hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Üstelik, evde oluşabilecek tüm hasarlara karşı temizlik süresince, AXA Sigorta ve Mutlubiev işbirliği ile 250 bin TL’lik güvence altındasınız!

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!