Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Çiğli Temizlik Şirketi

Çiğli’de güvenilir ve de kaliteli bir hizmet sunan temizlik şirketi ihtiyacınız varsa, profesyonel temizlik kadrosunun yer aldığı Mutlubiev platformunda ,yüksek kalite standartlarında ve güvenilir bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Sitede yer alan formlarla online rezervasyon sistemi, düzenli eğitim alan temizlik profesyonelleri ve AXA Sigorta güvencesi ile Çiğli’nin en güvenilir temizlik şirketi artık yanınızda!
Güler yüzlü, güvenilir profesyonellerden temizlik hizmeti
Standart ev temizliği ,boş ev temizliği, yarım gün ev temizliği, inşaat sonrası temizlik ve mobilya montajı gibi konularda yanınızda yer alan Çiğli temizlik şirketi,İnönü, Küçük Çiğli, Maltepe, Şirintepe gibi İzmir Çiğli’nin mahallelerinde sizlere profesyonel olarak temizlik hizmeti sunuyor.
Bir tık uzağınızda: online rezervasyon sistemi
Mutlubiev platformu üzerinden yapacağınız online rezervasyon imkanı ile Ahmet Taner Kışlalı, Aydınlıkevler, Atatürk, Cumhuriyet ve Çağdaş gibi mahallelerin tamamında hızlı ve güvenilir standartlarda temizlik hizmetini alabilirsiniz. Seçtiğiniz gün ve saatte gelen temizlik profesyonellerine, sistem üzerinden yaptırmak istediğiniz temizliği seçiyorsunuz. Evinizde temizlik malzemesi yoksa korkmayın, "Malzeme Dertsiz" seçeneği ile temizlik profesyonelleri , malzemelerini yanında da getirebiliyorlar. Ayrıca evinizde bir küçük dostunuz varsa, bunu da sistem üzerinden belirtmeyi unutmayın.
Çiğli temizlik şirketi arayışınıza en iyi çözüm: Mutlubiev
Çiğli temizlik şirketi arayışınız varsa, Mutlubiev temizlik ihtiyacınızı en yüksek düzeyde karşılamak amacı ile kurulmuştur. Mutlubiev platformunda bir araya gelen uzman temizlik profesyonelleri, yüz yüze yapılan eğitimden sonra işe alınıyor. Süreç devam ederken adli sicil kayıtları ve verilen referansları da incelenen uzman temizlik kadromuz sisteme dahil edildikten sonra düzenli olarak yapılan eğitimlerden geçiriliyor. Aldığınız temizlik hizmetinden memnun kaldıysanız eğer, bir sonraki temizlik için aynı profesyoneli çağırabilir ve hatta ona görmesini isteyeceğiniz not da bırakabilirsiniz. Mutlubiev, bu nedenle birçok bireysel hanenin ve kurumsal şirketin tercihi oluyor.
Her türlü zarara karşı sigorta
Mutlubiev sitesinden temizlik hizmeti alırken aynı anda AXA Sigorta ile eviniz ve de ofisiniz karşılaşabileceğimiz her türlü zarara karşı koruma altına alınıyor. Süreç esnasında oluşan hasarı bildirmeniz durumunda AXA Sigorta ile irtibata geçen Mutlubiev platformu zararınızı karşılıyor. Ayrıca 250 bin TL’lik bir maddi hasar sigorta güvencesi de veriyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!