Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Çeşme Temizlik Şirketi

Mutlubiev, İzmir’de kaliteli hizmet sunan bir temizlik şirketi ihtiyacınız varsa, bu ihtiyacı karşılayan bir platform olarak alanında uzman, titiz ve yüksek standartlara sahip temizlik ekibi ile hizmet sağlıyor.
Temizliği biz yapalım, siz keyfinize bakın
Kurumsal ve bireysel temizlik hizmeti, yarım gün ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat sonrası gibi temizlik konularında sizlerin yanında yer alan Mutlubiev profesyonelleri ev ve ofis temizliği gibi konularda hizmet vermektedir. Ek hizmet olarak, fırın, buzdolabı, balkon temizliği, ütü gibi diğer ev işlerini de güven içerisinde yaptırabilirsiniz. Alaçatı, Reisdere, Dalyan ve Cumhuriyet gibi mahallerde temizlik hizmetini alabilirsiniz. Çeşme’de güvenilir bir temizlik şirketi arıyorsanız Mutlubiev’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz!
Profesyonel Temizlik Hizmeti: Çeşme Temizlik Şirketi
Çeşme temizlik şirketi olarak da hizmet sunan Mutlubiev, temizlik ihtiyacınızı %100 memnuniyet ile karşılamak amacı ile kurulmuştur. Temizlik ihtiyacı olan sizlerle, uzun bir eğitim sürecinden geçen uzman temizlik kadrosunun bir araya getirildiği bir sistemdir. Platforma dahil edilirken yapılan yüz yüze görüşme sonrasında, adli sicil kayıtları incelenen ve referansları baz alınan profesyonellerin tamamı düzenli ve periyodik olarak eğimden geçirilmektedir. Evin ihtiyaçları için güvenilir profesyonelleri, yüksek hizmet standardında çalıştıran Mutlubiev, bu nedenle birçok kurumsal şirket ve evin tercihi olmaktadır.
Her türlü hasara karşı sigorta güvencesi
Mutlubiev platformundan temizlik hizmeti alırken aynı zamanda AXA Sigorta ile de eviniz oluşabilecek tüm hasarlara karşı koruma altına alınıyor. Temizlik sırasında oluşan her türlü hasarı bildirmeniz durumunda AXA Sigorta zararınızı karşılıyor. Bunun yanı sıra 250.000’lik bir sigorta güvencesi de veriyor.
Anında temizlik talebi gönderin: Online rezervasyon sistemi
Çeşme’de online rezervasyon imkanı ile; Alaçatı, Altınkum, Celal Bayar, 16 Eylül, Reisdere ve Sakarya gibi mahallelerin tümünde, yüksek standartlı temizlik profesyoneli ile birlikte, evinizi ve ofisinizi temizletebilirsiniz. Mutlubiev sitesi üzerinden yapacağınız rezervasyonlarla, size uygun olan gün ve saatte oluşturduğunuz temizlik talebi doğrultusunda gelen temizlik profesyonelleri evinizin temizliğinizi güven içinde yapıyor. Tüm bunlara ilave olarak, temizlik sıklığı ve düzenli temizlik gibi seçenekleri seçerek mevcut temizliğinizi belirli bir düzen içerisine sokabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!