Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Çekmeköy Temizlik Şirketi

Mutlubiev, Çekmeköy’de temizlik şirketi arayanların yardımına yetişiyor. Profesyonel olarak evinizi temizleteceğiniz bir şirket arıyorsanız tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Platform, online rezervasyon sistemi ile evinizi temizleyip size tekrar teslim ediyor.
Siz zamanın tadını çıkarırken, biz evinizi temizleyelim
Ofis veya ev temizliği konusunda temizliğe ihtiyacı olan evleri, güler yüzlü temizlik profesyonelleri ile buluşturan Mutlubiev platformu, Çekmeköy’de Mehmet Akif Mahallesi, Nişantepe Mahallesi, Taşdelen Mahallesi gibi mahalleri de kapsayacak şekilde tüm mahallelerde profesyonel temizlik hizmetini sunuyor. Çekmeköy’de bir temizlik şirketi arıyorsanız Mutlubiev platformunda sizleri profesyonel ekibimiz bekliyor.
Çekmeköy temizlik şirketi: Online rezervasyon, hızlı hizmet
Çekmeköy temizlik şirketi olarak amacımız, Çekmeköy gibi İstanbul’un birçok ilçesinde temizlik hizmetini sunmaktır. Sisteme dahil edilirken, titiz bir süreçten geçirilen temizlik elemanları, düzenli ve sürekli eğitimden geçirilmektedir.
Standart ev temizliği, yarım gün ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat sonrası temizlik ve mobilya montajı gibi birçok temizlik konusunda yardımcı olan Mutlubiev platformu altından kalkamayacağınızı düşündüğünüz temizliklerde yanınızda yer almak için çalışıyor. Bu süre zarfında size, evinizi temiz bir şekilde teslim almak kalıyor.
Temizlik profesyonelleri, istediğiniz gün ve saatte kapınızda
İnternet üzerinden, Mutlubiev’de online rezervasyon yaptırdığınız zaman, Alemdağ Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Güngören Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi gibi mahallerde kaliteli ve modern olduğunu hissedeceğiniz bir temizlik hizmetini alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Mutlubiev sitesine girip size uygun olan gün ve saati seçip online rezervasyon yaptırmanız! Güleryüzlü, yüksek kalite standartlarına sahip temizlik profesyonellerimiz ile temizlik için yanınızdayız.
Profesyonel temizlik personellerinden güler yüzlü hizmet
Mutlubiev’e girip seçtiğiniz gün ve saatte gelmesini istediğiniz temizlik profesyonelini seçebilirsiniz. Temizlik profesyonellerimiz, periyodik olarak birçok temizlik eğitiminden geçirilip, işe alınırken de aynı titizlikle inceleniyor. Adli sicil kayıtları ve referansları çok iyi bir şekilde gözden geçiriliyor. Süreç boyunca da temizlik elemanları takip ediliyor. Tüm temizlik ihtiyaçlarınızı sağlamak için profesyoneller bir araya getiriliyor.
Kayıp eşya sigortası ile içiniz rahat olsun
Almış olduğunuz temizlik hizmetinin yanında ayrıca, temizlik yaparken oluşan her türlü kazalara ve hasara karşı da bir sigorta sunuyoruz. Mutlubiev ve AXA Sigorta’nın katkılarıyla ev ve ofisleriniz sigorta kapsamında emin ellerde oluyor.Bunun için AXA Sigorta 250 bin TL’lik bir güvence veriyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!