Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Çatalca Temizlik Şirketi

Çatalca Temizlik Şirketi, Çatalca’da kaliteli ve güvenilir temizlik şirketi ihtiyacını karşılıyor. Temizlik alanında uzman, güler yüzlü olan profesyonellerin hizmette yer aldığı, Mutlubiev platformunda içinize sinen bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Güvenilir çalışanlar ile, online rezervasyon gibi seçeneklerin bulunduğu Mutlubiev platformunda Axa Sigorta güvencesi ile Çatalca’nın en iyi temizlik hizmeti sizleri bekliyor.
Çatalca’da profesyonel temizlik anlayışı
Çatalca başta olmak üzere, İstanbul’un birçok ilçesini kapsayarak faaliyet gösteren temizlik elemanları, Mutlubiev ekibi altında; ev temizliği,ofis temizliği, yarım gün ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat sonrası temizlik ve mobilya montajı gibi birçok ihtiyaca yönelik hizmet sunuyor.
Güler yüzlü ve titiz temizlik elemanları ile; online olarak yapacağınız rezervasyon sonrasında sistem üzerinden dilerseniz ek hizmetler de talep edebilirsiniz. Ek hizmetlerin içerisinde; mutfak dolabı, fırın, balkon, buzdolabı temizliği ile cam temizliği ve ütü de bulunuyor. Profesyonel ekibimizle, güvenilir bir temizlik sağlarken, içinize sinen bir süreç de vaat ediyoruz.
Temizliği bize bırakın, siz vaktinizi değerlendirin
Çatalca’da kurumsal ve bireysel temizlik ihtiyacına cevap veren Çatalca Temizlik şirketi, temizlik profesyonelleri ile, temizlik ihtiyacı olan evleri Ormanlı, Örencik,Kalfa,İhsaniye gibi mahallelerde profesyonel olarak buluşturuyor. Kaliteli standartlarda, ev ve ofis temizliği almak istiyorsanız, Mutlubiev’de buluşalım!
Çatalca temizlik şirketi ile profesyonel hizmet
Çatalca temizlik şirketinde, profesyonel kadrodan oluşan temizlik profesyonelleri çok dikkatli bir şekilde incelenip sonrasında sürece dahil ediliyorlar. Adli sicil kayıtları incelenen, verilen referansları kontrol edilen profesyoneller, aynı zamanda düzenli olarak yapılan temizlik eğitimlerinden de geçiriliyorlar. Temizlik esnasında oluşabilecek her türlü soruna karşı ise; Mutlubiev ekibi sürece anında müdahale ediyor.
Acil temizlik ihtiyacınız mı var? Online rezervasyon yapın
Çatalca’da, internet üzerinden online rezervasyon imkanı ile; Atatürk, Bahşayiş, Belgrad, Celepköy, Hisarbeyli, Kaleiçi, Subaşı gibi mahallelerin tamamında hızlı, güvenilir ve yüksek kalitede temizlik hizmeti alabilirsiniz. Mutlubiev platformuna girip tarih ve saat seçimi yaptıktan sonra, verilen listede ev büyüklüğüne göre fiyat seçimini sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra sistemde, temizlik sıklığı, düzenli temizlik avantajı gibi seçenekleri de mevcut. Düzenli hizmet seçeneği kısmında ise temizlik profesyoneli seçimi ve temizlik indirimleri de sizlerin hizmetinde yer almaktadır.
Sigorta ile eviniz güvence altında
Mutlubiev’den temizlik hizmeti alırken AXA Sigorta güvencesi altındasınız. Temizlik esnasında oluşabilecek her türlü ev kazalarına karşı Axa Sigorta sizinle birlikte! Sigorta avantajı ile Mutlubiev, 250.000’lik bir sigorta güvencesi sunuyor. Böylece rahat bir şekilde evinizi teslim edebiliyorsunuz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!