Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Beylikdüzü Ofis Temizliği

Beylikdüzü’nde ofis temizliği ihtiyacı olan şirketlerden biriyseniz, uygun bütçeli ve yüksek kalitede ofis temizliği sağlayan bir Beylikdüzü ofis temizlik şirketi arayışı içinde olmalısınız. 5000’in üzerinde temizlik profesyonelini tek çatı altında toplayan bir platform olan Mutlubiev, birçok kurumsal şirketin temizlik konusundaki çözüm ortağı.
Beylikdüzü ofis temizliği ihtiyacınız mı var?
İstanbul’un en önemli merkezlerinden birisi olan Beylikdüzü, birçok şirketin de adresi. Ofis temizliği her şirketin rutin süreçlerinin bir parçası olduğu için, Beylikdüzü ofis temizliği ihtiyacı da her dönem kendini hissettiriyor. 2014’ten bu yana, alanında deneyimli yüzlerce temizlik profesyonelini tek çatı altında toplayan Mutlubiev, Adnan Kahveci, Gürpınar, Yakuplu ve Sahil Mahallesi başta olmak üzere, Beylikdüzü’nün her noktasındaki ofisler için kaliteli ofis temizliği hizmeti sağlıyor.
İhtiyaç duyduğunuz temizlik hizmeti için temizlik profesyonelleri sizi bekliyor
Mutlubiev, sağlamış olduğu güçlü temizlik profesyoneli alt yapısı ve yüksek kalite standartları ile, on binlerce bireysel ve kurumsal müşterinin temizlik konusundaki tercihi haline geldi. Boş ofis temizliği, inşaat sonrası ofis temizliği, standart ofis temizliği gibi sunulan hizmetler ile ofisiniz pırıl pırıl olacak.
Mutlubiev sisteminde hizmet veren temizlik profesyonellerinin tamamı ile yüz yüze görüşmeler sağlanmakta ve düzenli eğitimler verilmektedir. Adli sicil durumları kontrol edilen temizlik personellerinin tüm çalışmaları, alınan geri bildirimler ile takip edilmekte ve hizmet kalitesini en yukarı taşımak için gerekli çalışmalar sağlanmaktadır. Beylikdüzü ofis temizliği ihtiyacınız için, Mutlubiev profesyonelleri sizi bekliyor!
Online rezervasyon yapın, istediğiniz gün ve saat ofisiniz temizlensin
Beylikdüzü başta olmak üzere, İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren Mutlubiev profesyonellerinden ofis temizliği almak için tek yapmanız gereken site üzerinden online rezervasyon yapmak. Uygun olduğunuz gün ve saati seçerek, temizlik hizmetinizi alabilirsiniz. Ofis temizliği kapsamında, aşağıdaki temizlik hizmetleri sağlanmaktadır:

● Ofisteki tüm odaların ve genel kullanım alanlarının temizliği
● Çöplerin toplanması, temiz çöp torbaları ile değiştirilmesi
● Ofis mobilyalarının tozlarının alınması
● Genel düzenin sağlanması, zemin temizliği çalışmasının yapılması
● Tuvalet hijyeninin sağlanması
● Bulaşıkların toplanması ve opsiyonel olarak yıkanması
● Camların silinmesi (iç cam temizliği)
Temizlik süresince sigorta güvencesi altındasınız
Mutlubiev, sadece güler yüzlü ve profesyonel temizlik kadrosu ile hizmet sunmuyor. Aynı zamanda, AXA Sigorta işbirliği ile temizlik süresince ofisinizi ve eşyalarınızı sigorta altına alıyor. Temizlik esnasında oluşabilecek tüm hasarlar için, ofisiniz 250 bin TL’lik sigorta güvencesinde!

Ofis temizliği fiyatları hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için, anasayfa üzerinden özel hizmet teklifi formunu doldurabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!