Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Beşiktaş Ofis Temizliği

Kurumsal şirketlerin temizlik ihtiyaçları için, ofis temizliği hizmeti talep gören bir hizmet. İstanbul’un en yoğun iş merkezlerinden Beşiktaş’ta da, ofis temizliği konusunda ciddi bir talep var. Yüzlerce temizlik profesyonelini tek çatı altında toplayan Mutlubiev, Beşiktaş ofis temizliği konusunda online rezervasyon ve sigorta güvenceli hizmet ile, en iyi seçenek.
Profesyonel Beşiktaş ofis temizliği: Online rezervasyon ile ofisiniz pırıl pırıl
Deneyimli ve güvenilir temizlik profesyonellerini, temizlik ihtiyacı olan kişiler ile bir araya getiren Mutlubiev, ev ve ofis temizliği konusunda bugüne kadar on binlerce temizlik operasyonunun başarıyla tamamlanmasını sağladı. Beşiktaş ofis temizliği konusunda da, Mutlubiev’in profesyonel ve güler yüzlü profesyonelleri, ihtiyacınız olan temizliği üst düzey kalitede sunuyor. Mutlubiev’in en büyük avantajı, online rezervasyon ile temizlik ihtiyacınız olan gün ve saatte, temizlik profesyonellerinin kapınızı çalması. 07:30 ile 17:00 arasında istediğiniz zaman, Mutlubiev anasayfasındaki hizmet talep formunu doldurarak ofis temizliği alabilirsiniz.
Düzenli eğitimlerden geçirilen, deneyimli ve referanslı temizlik profesyonelleri ile hizmet
Mutlubiev, aldığınız temizlik hizmetinin en yüksek kalitede olması için, 2014’ten bu yana sisteminde topladığı tüm profesyoneller ile yüz yüze görüşen, onları düzenli eğitimlerden geçiren ve adli sicilin kontrolüne varan incelemeler sağlayan bir platform. Tüm yasal gerekliliklerin sağlandığı temizlik hizmetinde, sizin tek yapmanız gereken, ofis temizliği talebi göndererek ofisinizin ne zaman temizlenmesi gerektiğine karar vermek.
Beşiktaş’ta başta Abbasağa, Balmumcu, Gayrettepe, Etiler ve Levent olmak üzere, tüm mahallelerdeki ofisleriniz için Mutlubiev’deki temizlik profesyonelleri, ofis temizliği ihtiyacınızı üst düzey kalite ile sağlıyor.
Ofis temizliğinde hangi alt temizlik hizmetleri sağlanıyor?
Beşiktaş başta olmak üzere Kadıköy, Sarıyer, Şişli, Üsküdar gibi merkezlerin tamamında sunulan ofis temizliği hizmeti kapsamında, aşağıdaki çalışmalar temizlik profesyonelleri tarafından sağlanmaktadır:
● Bulaşıkların toparlanıp makineye yerleştirilmesi, talep doğrultusunda yıkanması
● Tuvalet temizliğinin üst düzey hijyenik teknikler ile sağlanması
● Mutfak temizliği
● Zeminin temizliği ve genel temizlik düzeninin sağlanması
● Ofis eşyalarının tozlarının alınması
● Çöplerin toplanması ve yeni çöp torbaları ile değişimi
Oluşabilecek tüm hasara karşı sigorta güvencesi
Mutlubiev, alanında deneyimli temizlik profesyonelleri aracılığı ile sunduğu kaliteli temizlik hizmetinin yanı sıra, olası hasarlara karşı sigorta güvencesi de sunuyor. Mutlubiev ile AXA Sigorta işbirliği ile, Beşiktaş ofis temizliği hizmetinde, doğabilecek her türlü zarara karşı 250 bin TL tutarında sigorta güvencesi altındasınız.
Beşiktaş ofis temizliği fiyat teklifi almak istiyorsanız, Mutlubiev ana sayfası üzerindeki hizmet teklif formunu doldurmanız ve ofisinizin detaylarını (büyüklük, oda sayısı) paylaşmanız yeterli!

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!