Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Bayrampaşa ev temizliği

Avrupa yakasının en hızlı büyüyen yerleşim alanlarından biri olan Bayrampaşa, iş yerleri ve alışveriş merkezleriyle de dikkat çekiyor. Bayrampaşa’da yaşam, hızlı, dinamik ve bereketli. İşin kalbindeki bu yerleşim alanında uzun çalışma saatleri insanların ev temizliği için vaktini sınırlıyor.  Siz de Bayrampaşa’da oturuyor ve Bayrampaşa çevresinde ev temizliği hizmeti alacağınız güvenilir bir sistem arıyorsanız Mutlubiev ile tanışın.

 

Sistemli Temizlik

Mutlubiev temizlik profesyoneli, belirli bir düzene göre sistemli bir biçimde çalışır. Örneğin önce çöpler toplanır ardından dikey yüzeyler temizlenir ve en son zemin temizliği yapılır. Size, baştan yapılacağı belirtilen her iş kalemi mutlaka tamamlanır. Memnun kalmadığınız temizlik için sorgusuz sualsiz temizliğiniz yenilenir.

 

Hijyenik Temizlik

Temizliğin yapılmış olmak için değil ev halkının sağlıklı ve huzurlu bir yaşam alanına sahip olması amacıyla yapıldığı Mutlubiev’de personel temel hijyen konusunda eğitimlidir. Evinizde hijyenik temizlik elde etmenizi sağlarlar.

 

Uygun Fiyatlı Temizlik

Sistem, oda sayınız ve istediğiniz ek temizlik hizmetlerine göre fiyatlandırma yapar. Böylece sadece alacağınız hizmet için ödeme yapmanız sağlanır. Geleneksel temizlik hizmetlerinde 5 odalı bir ev ile 2 odalı bir ev için istenen fiyat aynıyken Mutlubiev’de bu konu mükemmel şekilde optimize edilmiştir.

 

İstediğiniz Saatte Temizlik

Temizlik profesyonelinin evinize, fabrikanıza, iş yerinize, otelinize, hastanenize ya da ofisinize hangi saatlerde gelip işe başlamlarını istiyorsanız Mutlubiev sisteminde belirtebilirsiniz. Böylece zaman yönetimi temizlikçiye göre değil size göre yapılmış olur.

 

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!