BAYRAMPAŞA EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Bayrampaşa Ev Temizliği

  Avrupa yakasının en hızlı büyüyen yerleşim alanlarından biri olan Bayrampaşa, iş yerleri ve alışveriş merkezleriyle de dikkat çekiyor. Bayrampaşa’da yaşam, hızlı, dinamik ve bereketli. İşin kalbindeki bu yerleşim alanında uzun çalışma saatleri insanların ev temizliği için vaktini sınırlıyor.  Siz de Bayrampaşa’da oturuyor ve Bayrampaşa çevresinde ev temizliği hizmeti alacağınız güvenilir bir sistem arıyorsanız mutlubiev.com ile tanışın.

Sistemli Temizlik

 mutlubiev.com temizlik personeli, belirli bir düzene göre sistemli bir biçimde çalışır. Örneğin önce çöpler toplanır ardından dikey yüzeyler temizlenir ve en son zemin temizliği yapılır. Size, baştan yapılacağı belirtilen her iş kalemi mutlaka tamamlanır. Evinize gelen temizlik elemanlarını denetleyen ekip liderleri temizlikten memnun kalıp kalmadığınızı sorar, memnuniyetinizi garantilemek için çalışır. Memnun kalmadığınız temizlik için sorgusuz sualsiz temizliğiniz yenilenir.

Hijyenik Temizlik

 Temizliğin yapılmış olmak için değil ev halkının sağlıklı ve huzurlu bir yaşam alanına sahip olması amacıyla yapıldığı mutlubiev.com’da personel temel hijyen konusunda eğitimlidir. Evinizde hijyenik temizlik elde etmenizi sağlarlar.

Uygun Fiyatlı Temizlik

 Sistem, oda sayınız, evinizin metrekaresi, istediğiniz ek temizlik hizmetlerine göre fiyatlandırma yapar. Böylece sadece alacağınız hizmet için ödeme yapmanız sağlanır. Geleneksel temizlik hizmetlerinde 5 odalı bir ev ile 2 odalı bir ev için istenen rakam aynıyken mutlubiev.com’da bu konu mükemmel şekilde optimize edilmiştir.

İstediğiniz Saatte Temizlik

 Temizlik personelinin evinize, fabrikanıza, iş yerinize, otelinize, hastanenize ya da ofisinize hangi saatlerde gelip işi hangi saatlerde tamamlamış olmalarını istiyorsanız mutlubiev.com sisteminde belirtebilirsiniz. Böylece zaman yönetimi temizlikçiye göre değil size göre yapılmış olur.

 

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.