Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Başakşehir ev temizliği

Başakşehir Ev Temizliği

İstanbul’un en yeni ve en hareketli ilçelerinden biri olan Başakşehir, son yıllarda yapılan konforlu siteleriyle ve düzenli şehirleşmesiyle dikkat çekiyor. Kuzeyi ormanla kaplı olan Başakşehir, Osmanlı döneminde barut üretilen bir bölge olduğu için Baruthane adıyla anılıyormuş. İstanbul’un iş merkezlerine, fabrikalara en yakın noktalarından birinde kurulu olan Başakşehir’de yaşıyorsanız muhtemelen uzun çalışma saatleri ya da yoğun çalışma temposu nedeniyle eve ve kendinize yeterince vakit ayıramıyorsunuzdur. Çünkü yapılan araştırmalar, bölgede ikamet eden halkın kadın - erkek büyük bir kısımının yoğun bir iş temposuna dahil olduğunu gösteriyor. Tüm hafta süren yoğun iş temposu, hafta sonu keyifli bir gezi, dinlenme, aile ile ya da arkadaşlarla güzel vakit geçirme gibi faaliyetlerle hafifletilebilir. Ancak siz, hafta sonunu da ev temizliği, ütü, alışveriş, yemekle geçiriyorsanız hiç dinlenemiyor, kendinize ve ailenize vakit ayıramıyorsunuz demektir. Zamanla bu tempo hem sizi hem de çevrenizdekileri yoracaktır. “Ev de temizlenmeden olmuyor”, “ev işlerini kim yapacak” diyorsanız, hafta içi ofiste kahve molası verdiğinizde bir kaç dakika içinde temizlik organizasyonunuzu yapmanızı sağlayacak olan Mutlubiev’i deneyebilirsiniz.

 

Neden Mutlubiev?

İster Başakşehir’de oturun ister başka bir semt ya da ilçede, İstanbul’da eşe dosta sorarak eve temizlikçi çağırma yönteminin hem riskli hem de zor olduğunu fark etmişsinizdir. Bu büyük, kalabalık, karmaşık kentte, temizlik işini organize etmenin en pratik ve güvenli yolu, bir kurum bünyesindeki temizlik personelini, online olarak yani ofisten çıkmadan ya da evde akşam dizinizi izlerken sipariş edebilmenizdir. İşte tam da bu amaçla, güven, başarılı temizlik, kurum kültürü ile muhatap olma, programa sadık kalma ihtiyaçlarınıza cevap veren ve size Başakşehir online temizlikçi çağırma hizmeti sunan mutlubiev’i tercih edebilirsiniz. Sitem, eğitimli personelin, belirttiğiniz zamanda evinize gelmesi ve önceden belirtilen sürede temizlik işinin tamamlaması konusunda sizin yerinize organizasyon yapar. Böylece, sizin hiç bir şey için endişelenmenize gerek kalmaz. Aynı zamanda personelin kazara evde eşyalara vereceği zararın sorumluluğunu da yine Mutlubiev alır. Sizin temizlik personeliyle muhatap olmanız da gerekmez. Beğenmediğiniz temizlik hizmeti için size geri bildirim de kurumsal bir anlayışla yapılır. Böylece Başakşehir’de eve temizlikçi arayışınız, güvenli, sistemli, başarılı ve mutlu eden bir biçimde sonlanır.

 

İnternetten Temizlikçi Çağırmak Güvenli mi?

Günümüzde çalışan nüfusun artması, trafik ve sosyal yaşamın getirdikleri, insanların zamanı çok iyi yönetmesini zorunlu kılmıştır. Bu nedenle saatlerce bir semtten diğerine çarşı pazar gezip bir giysiyi ya da eşyayı arama alışkanlığı yerini, oturduğu yerden farklı alışveriş sitelerini ürün özelliklerini özelliklerini belirterek bulmaya bırakmıştır. Aynı durum, zamanla hizmet sektörü için de geçerli olmuş, zaman kazandıran, pratik ve avantajlı online alışveriş her alanda cazip görülmeye başlamıştır. Temizlik hizmeti konusunda ise, internetten temizlik personeli bulmanın geleneksel yöntemlerle yani kolu komşuya sorarak temizlikçi çağırmaya oranla pek çok açıdan daha avantajlı olduğu görülmektedir. Örneğin, size online olarak bu hizmeti bir şirket vereceği için karşınızda kurumsal yapıda bir muhatap olması, eğitimli personelin evinize gönderilmesi ve saat ya da oda sayısının hizmet fiyatı hesaplanırken göz önüne alınması hem fiyat hem de hizmet kalitesi açısından avantajlıdır.

 

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!