Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Bahçelievler’de aradığınız profesyonel temizlik hizmeti Mutlubiev’de! Profesyonel temizlik personellerinin yer aldığı Mutlubiev platformu sayesinde online olarak randevu alabilirsiniz. Bahçelievler temizlik şirketi olarak esnek ve güvenilir hizmet sunan binlerce Temizlik Profesyoneli Mutlubiev’de sizleri bekliyor. Bahçelievler’in en iyi temizlik şirketini arıyorsanız Mutlubiev platformu tam da sizlerin ihtiyaçlarına cevap verecek. 

Bahçelievler’in en iyi temizlik şirketi

Mutlubiev platformu, eğitimli binlerce Temizlik Profesyoneli ile ev ve ofis temizliği için profesyonel yardım arayanları bir araya getiriyor. Sicilleri kontrol edilmiş, referanslı ve düzenli eğitimlerden geçirilen binlerce Temizlik Profesyoneli'nin kayıtlı olduğu platform ile sizler de en iyi personellere çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Online olarak randevu alabileceğiniz Mutlubiev’den planınıza uygun gün ve saatte hizmet alabilirsiniz. Temizlik Profesyonelleri siz değerli müşterilere mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği gibi çeşitli hizmetler sunar.

Bahçelievler temizlik şirketi konusunda doğru adres

Bahçelievler’de profesyonel bir temizlik şirketi mi arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Ev ve ofis için temizlik konusunda hizmet veren Mutlubiev, Temizlik Profesyonelleri ile temizlik ihtiyacı olanları buluşturuyor. Bahçelievler'de Soğanlı, Şirinevler, Fevzi Çakmak, Cumhuriyet, Hürriyet gibi mahalleler başta olmak üzere diğer tüm mahalleler için de temizlik hizmeti alabileceğiniz Mutlubiev platformundan İstanbul’un dört bir yanına ihtiyaçlarınız için rezervasyon oluşturabilirsiniz. 

Eşyalarınız sigorta güvencesiyle koruma altına alınır

Mutlubiev, bünyesindeki Temizlik Profesyonelleri'ne düzenli olarak aldırdığı eğitimlerin yanı sıra ev ve ofis sahiplerini de güvence altına alır. AXA Sigorta güvencesiyle olası bir zarara karşılık müşterilerini güvence altına alan Mutlubiev, %100 Mutluluk Politikası ile çalışmaktadır. Standart Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Boş Ev Temizliği ve İnşaat Sonrası Ev Temizliği gibi ihtiyaca göre seçenekleriyle Mutlubiev platformu, temizlik personellerini Bahçelievler’de ev veya ofis sahipleriyle buluşturuyor.

Online rezervasyon ile hızlı temizlik hizmeti

Online olarak hizmet talebi gönderebileceğiniz Mutlubiev ile binlerce Temizlik Profesyoneli için istediğiniz zaman randevu alabilirsiniz. Yılların tecrübesiyle işlerini titizlikle yapan Temizlik Profesyonelleri'nin yer aldığı Mutlubiev platformundan esnek ve güvenilir bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Planınıza uygun gün ve saat için online olarak alacağınız randevu sonrası arkanıza yaslanarak size kalan zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

 

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!