Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Avrupa Yakası Temizlik Şirketi

Avrupa Yakası’nda aradığınız kaliteli temizlik hizmeti, Mutlubiev platformu sayesinde ayağınıza geliyor. Eğitimli binlerce temizlik profesyonelini, ev veya ofis temizliği ihtiyacı olan kişi ya da kurumlarla buluşturan Mutlubiev, sizleri Avrupa Yakası’nda aradığınız kaliteli temizlik hizmetine ulaştıracak. Mutlubiev platformu sayesinde işini titizlikle yapan, güler yüzlü temizlik personellerine ulaşabilirsiniz.
Avrupa Yakası’nda profesyonel ve güvenilir temizlik
Güvenlik konusundaki hassasiyetiyle ön plana çıkan Mutlubiev platformu sayesinde Avrupa Yakası’nda aradığınız en iyi temizlik hizmetine ulaşacaksınız. Eğitimli binlerce temizlik profesyonelini temizlik ihtiyacı olan ev veya ofislerle buluşturan Mutlubiev, %100 Mutluluk Politikası ile hizmet veriyor. Avrupa Yakası’nda aradığınız profesyonel ve güvenilir temizlik hizmeti Mutlubiev ile yanı başınızda. Mutlubiev platformu sayesinde sadece ev veya ofis temizliği hizmeti almakla kalmaz ayrıca mobilya montajı hizmeti de alabilirsiniz.
Avrupa Yakası temizlik şirketi için doğru adres Mutlubiev
Mutlubiev sayesinde ulaşacağınız binlerce temizlik profesyoneli ile Avrupa Yakası’nda aradığınız en iyi temizlik hizmetine kavuşacaksınız. Titiz ve güler yüzlü temizlik personellerini, temizlik ihtiyacı olan ev veya ofislerle buluşturan Mutlubiev’e ulaşmak ise çok kolay. Binlerce temizlik profesyoneline ulaşabileceğiniz Mutlubiev’e, Avrupa Yakası’nda Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler ve Bakırköy ilçeleri başta olmak üzere diğer tüm merkezlerden ulaşabilirsiniz. Eğitimli binlerce temizlik profesyoneli, Mutlubiev’de İstanbul’un dört bir yanına hizmet vermek için sizlerin davetini bekliyor. Temizlik profesyonelleri siz değerli müşterilere mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği gibi çeşitli hizmetler sunar.
Evinizin sigorta güvencesi altına alındığı profesyonel bir hizmet
Binlerce temizlik profesyonelini ev veya ofis temizliği ihtiyacı olan kişi ya da kurumlarla buluşturan Mutlubiev, ayrıca sizlere AXA Sigorta güvencesi de sunuyor. Temizlik profesyonellerinin temizlik işlemi sırasında yaşayabilecekleri kazalara karşılık Mutlubiev sizleri koruma altına alarak, ev veya ofislerinize kaza sigortası yapıyor.
Tek yapmanız gereken online rezervasyon
Mutlubiev’e kayıtlı deneyimli temizlik personelinden hizmet almak için online rezervasyon yaptırmanız yeterli. Planınıza uygun bir şekilde dilediğiniz gün ve saatte kapınızı çalacak olan temizlik profesyonelleri sayesinde, size kalan zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ev veya ofis temizliği ihtiyacınızı hemen gidermek için, Mutlubiev ana sayfası üzerinden temizlik hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!