Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Avrupa Yakası Ofis Temizliği

Verimli bir iş yaşamı için, hijyenik ve düzenli bir ofisten geçiyor. Bu nedenle markalar, kurumsal temizlik hizmetlerini dikkate alıyorlar. Avrupa yakası ofis temizliği konusunda bir arayışınız varsa, Mutlubiev en doğru adres! Online rezervasyon ile hizmet talebi gönderebildiğiniz, temizlik süresince sigorta güvencesi sunan ve profesyonel hizmet sunan güler yüzlü personelleri bulmanızı sağlayan Mutlubiev ile, ofisleriniz pırıl pırıl olacak.
Avrupa yakası ofis temizliği fiyatları
Avrupa yakası temizlik şirketlerinden, ofis temizliği için bir fiyat almadan önce, Mutlubiev anasayfasındaki hizmet formunu doldurarak, ofis temizliği fiyat teklifi alabilirsiniz. Mutlubiev’i diğer temizlik şirketlerinden ayıran en önemli yönü, bünyesinde barındırdığı yüzlerce temizlik personeline düzenli olarak eğitimler sunması, hizmet kalitelerini takip etmesi ve %100 Mutluluk Politikası ile, müşteri odaklı çalışmasıdır. Şişli, Bakırköy, Fatih, Sarıyer, Beşiktaş gibi Avrupa yakasında ofislerin yoğun olduğu iş merkezlerinde temizlik hizmeti alabileceğiniz Mutlubiev, bugüne kadar birçok kurumsal markanın da temizlik konusundaki çözüm ortağı.
Online rezervasyon ile anında ofis temizliği talebi gönderin
Mutlubiev, internetten online ofis temizliği rezervasyonu sistemi ile çalışıyor. Tek yapmanız gereken ofisiniz ile ilgili bilgileri girmek, ofis büyüklüğü, ofis temizlik hizmetinde istediğiniz diğer detayları paylaştığınızda anında ofis temizliği fiyat teklifini alacak. Kredi kartı ile güvenilir bir şekilde ödeme yapabileceğiniz Mutlubiev, sisteminde barındırdığı temizlik profesyonelleri ile ofis temizliğinde aradığınız hijyenik, güler yüzlü kaliteli hizmeti sunuyor.
Düzenli eğitimlerden geçen, güler yüzlü ve tecrübeli temizlik profesyonelleri
Mutlubiev sisteminde hizmet veren tüm temizlik personelleri, platformla kayıt aşamasında adli sicil kontrolünden geçmektedir. İlerleyen dönemde, verilen hizmetlerdeki müşteri geri bildirimleri dikkate de alınarak, hizmetin her zaman daha da iyileştirilmesi adına çeşitli eğitimler sağlanmaktadır. Mutlubiev, yalnızca işini seven, güler yüzlü, kaliteli bir hizmet sunan temizlik profesyonellerinin yer aldığı bir platform. Avrupa yakası ofis temizliği ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak için, hizmet talep etmeniz yeterli.
Temizlik süresince 250 bin TL’lik sigorta güvencesi
Temizlik esnasında eşyalarda yaşanabilecek olası hasarlar, zaman zaman endişe verici olabiliyor. Ancak bunu düşünmemeniz için Mutlubiev, AXA Sigorta iş birliği ile tüm eşyalarınızı, doğabilecek hasarlara karşı 250 bin TL’lik sigorta güvencesi altına alıyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!