Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Apartman Temizliği Şirketi

Apartmanlarınızın temizliği, ev temizliği kadar önemli. Ev ihtiyaçları için profesyonel temizlik çözümleri sunan, temizlik profesyonelleri ile evinin temizlik ihtiyacı olan kişileri bir araya getiren Mutlubiev, apartman temizliği konusunda da aradığınız kaliteli temizlik ihtiyacını sunuyor.
Hızlı ve kolay apartman temizliği hizmeti
Yüzlerce temizlik profesyonelinin ev ve ofis temizliği başta olmak üzere, boş ev, inşaat sonrası ev temizliği, mobilya montajı gibi konularda hizmet verdiği bir platform olan Mutlubiev, profesyonel apartman temizliği ihtiyaçlarınız için aradığınız hızlı ve pratik hizmeti sağlıyor. Online rezervasyon imkanı ile, hangi gün ve saatte isterseniz o an hazır olan temizlik profesyonelleri, güvenilir ve güler yüzlü bir hizmet ile temizlik ihtiyaçlarınızı karşılıyor.
Apartman temizliğinde neden Mutlubiev’i tercih etmelisiniz?
Tüm temizlik profesyonelleri ile yüz yüze görüşmeler gerçekleştirilerek, düzenli eğitimler verilen Mutlubiev için en önemli kriter yüksek hizmet kalitesidir. 2014’ten bu yana, 50 binin üzerinde ev ve apartmanın temizliğinin sağlandığı bir platform olan Mutlubiev’de, temizlik profesyonelleri tüm yasal gereklilikleri sağlamaktadır. Adli sicil kayıtları kontrol edilen temizlik profesyonelleri, alanında deneyimli ve referansı olan güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Apartman temizliği konusunda, Mutlubiev sistemindeki profesyonellerinden alacağınız hizmette, temizlik malzemesi gibi dertlerinizi unutabilirsiniz. Gerekli temizlik malzemeleriniz yoksa, profesyoneller tarafından malzemeler getirilmektedir.
Online rezervasyon ile anında apartman temizlik hizmeti
Mutlubiev’in en büyük avantajı, internetten anında online rezervasyon ile istediğiniz saat ve günde apartman temizliği hizmeti alma imkanı. Ev, ofis ve apartman temizliği alırken, istediğiniz hizmet detaylarını paylaşarak anında teklif alabilirsiniz. İstanbul ve Ankara apartman temizliği fiyatlarına nazaran uygun fiyatlı ev, apartman ve site genel temizlik çalışmaları için, zaman kaybetmeden anasayfa üzerinden hizmet talebi gönderebilirsiniz.
AXA Sigorta güvencesi ile temizlik hizmeti
Mutlubiev ile AXA Sigorta arasındaki işbirliği sayesinde, %100 Mutluluk Politikası ile kaliteli temizlik hizmetinin sunulduğu süreçte, evinizde oluşabilecek her türlü hasar durumuna karşı sigorta güvencesi de söz konusu. Eviniz, temizlik süresince AXA Sigorta ile, 250 bin TL’lik zarara karşı sigortalatılmaktadır. Size kalan ise, apartmanınızın temizliği yapılırken zamanın keyfini çıkarmak kalıyor!

Apartman temizliği ihtiyacınız için, temizlik profesyonelleri tarafından hizmet almak, apartman temizliği fiyatı almak istiyorsanız anasayfa üzerinden hizmet oluşturabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!