Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Anadolu Yakası Ofis Temizliği

Anadolu Yakası’nda ihtiyacınız olan en iyi ofis temizliği hizmeti, Mutlubiev platformu sayesinde gerçeğe dönüşüyor. Eğitimli ve referansları olan binlere temizlik profesyonelini Anadolu Yakası’nda ofis temizliği ihtiyacı olan kişi ya da kurumlarla buluşturan Mutlubiev sayesinde sizler de aradığınız en iyi temizlik hizmetine kavuşacaksınız. Mutlubiev platformu üzerinden işini titizlikle ve güler yüzle yapan binlerce temizlik personeline ulaşabilirsiniz.
Anadolu Yakası’nda güvenilir ve profesyonel ofis temizliği
Güvenlik konusundaki hassasiyetiyle öne çıkan Mutlubiev platformu, eğitimli ve referanslı temizlik profesyonellerini Anadolu Yakası’nda siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyor. Esnek ve güvenilir temizlik hizmeti anlayışıyla hareket eden Mutlubiev, %100 Mutluluk Politikası ile Anadolu Yakası’nda ihtiyacınız olan profesyonel ofis temizliği hizmeti için sizleri eğitimli temizlik personelleriyle buluşturuyor. Mutlubiev platformu sayesinde sadece ev veya ofis temizliği hizmeti almakla kalmaz ayrıca mobilya montajı hizmeti de alabilirsiniz.
Anadolu Yakası temizlik şirketi arayanların tercihi Mutlubiev
Mutlubiev platformu sayesinde Anadolu Yakası’nda en iyi temizlik hizmeti ile buluşacaksınız. İşini titizlikle yapan temizlik personelini, ofis temizliği ihtiyacı olan kişi ya da kurumlarla buluşturan Mutlubiev’e ulaşmak ise çok kolay. Binlerce temizlik personeline ulaşabileceğiniz Mutlubiev’e, Anadolu Yakası’nda Kartal, Pendik, Maltepe, Beykoz ve Kadıköy ilçeleri başta olmak üzere diğer tüm merkezlerden online olarak ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası’nın dört bir tarafında profesyonel temizlik hizmeti için hazırda bekleyen temizlik profesyonelleri sizlerin davetini bekliyor. Temizlik personelleri siz değerli müşterilere mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği gibi çeşitli hizmetler sunar.
Eşyalarınızın sigorta güvencesi altına alındığı profesyonel bir temizlik
Sicilleri platforma dahil olma sürecinde kontrol edilmiş, eğitimli ve referanslı binlerce temizlik profesyonelini, ofis temizliğine ihtiyaç duyan kişilerle buluşturan Mutlubiev platformu ayrıca hasar sigortası da sunmaktadır. Eğitimli temizlik personellerinin temizlik sırasında olası bir kazaya neden olması durumunda müşterilerini koruma altına alan Mutlubiev, AXA Sigorta ile çalışarak siz değerli müşterilerimizin ofis eşyalarını güvence altına almaktadır.
Anadolu Yakası’nda en iyi temizlik şirketi için online rezervasyon yaptırın
Binlerce temizlik personeli sayesinde en iyi ve güvenilir temizlik hizmetine ulaşmanız için yapmanız gereken tek şey online rezervasyon yaptırmak. Planınıza uygun gün ve saat için yapacağınız rezervasyonun ardından size düşen tek şey, size kalan zamanınızın keyfini çıkarmak olacak. Ofis temizliği ihtiyacınızı hemen gidermek için, Mutlubiev ana sayfası üzerinden temizlik hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!